Ulice 12.4.2018 - 3454. díl - Filipova oslava přijímaček

Přijímačky na střední školy prožívají stejně studenti i jejich rodiče. Jde o hodně, právě během nich se rozhoduje o další životní etapě studentů. Toho si je vědom i Filip Maléř, jenž tentokrát neponechal nic na náhodě a poctivě se na zkoušky připravoval. Stejně poctivě je pak i oslaví, byť jejich výsledky zatím nezná. Oslavu bohužel přežene natolik, že tím rodičům způsobí bezesnou noc… Co Filip vyvede? A jak se k jeho průšvihu postaví rodiče?

Filip dnes dělá přijímačky na gympl. Ráno má kvůli tomu žaludek jak na vodě, takže si nedá ani snídani, což je už co říct. Maléřovi mu popřejí hodně štěstí, pak začnou s Hankou znovu řešit Marcelu…

Veronika si stále vyčítá, že Marcelu neuhlídali. Radka se jí ale omluví za včerejší obvinění. Přizná, že sama na ní nic nepoznala, a to je její máma. Je ale odhodlaná Marcelinu anorexii zvládnout. Už to má i všechno promyšlené. Kvůli Marcele si chce vzít delší volno v práci, zároveň ji i motivovat tím, na čem jí nejvíc záleží… Co Hanka navrhne Marcele? Co si o tom myslí Radka? Co Marcela všem zatají? A jak Filipovi dopadnou přijímačky i následná oslava?

Třída bojuje o Davida

Tereza vezme Davida na svou hodinu do jeho bývalé třídy, aby si mohl se studenty promluvit a uklidnit je. David se před naštvanými maturanty zastane ředitelky školy, což ale nestačí. Studenti to vezmou jen jako gesto. A protože o něj jako třídního nechtějí přijít, začnou o něj ještě více bojovat… Co vymyslí? V kom najdou spojence? A čím Davida překvapí Alena?

Vlastimil Pešek se začíná loučit...

Eddie do poslední chvíle doufá, že si Vlastimil Pešek rozmyslí stěhování, ale ten se již rozhodl. Eddiemu podepíše novou nájemní smlouvu, pak s ním řeší detaily nového bydlení a nastěhování. Eddiemu přizná, že byt v Adrianině domě si hodlá i nadále ponechat. Eddie mu proto hned navrhne, ať ho někomu pronajme. Zatímco pan Pešek to v Adrianině domě už vzdal, Robert se naopak stará, aby dosáhl co nejdříve svého… Čím Robert zaskočí Adrianu? Co udělá? A co docela zklame pana Peška?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj: http://ulice.nova.cz

>