Ulice 20.8.2018 - 3496. díl - Rozvod Bedřicha a Anči

Ulice se vrací po prázdninové pauze ve vysílání s novými díly, jež budou opět plné nečekaných zvratů, lásky, humoru, intrik i dramatických okamžiků. Hned start čtrnácté sezony seriálu přinese obrovskou změnu v životě Anči a Bedřicha Liškových. Právě dnes mají rozvodové stání, ze kterého jsou oba docela nervózní. Jak to zvládnou? A jak jejich blízcí? Liškovi ale nejsou jediní, koho čeká tento týden zásadní životní změna nebo rozhodnutí, jehož pak člověk lituje. Například Gábina udělá něco, co by ráda vzala zpět, jenže to už bohužel nepůjde… Osudy vašich starších známých z Ulice můžete sledovat opět od pondělka do pátku každý všední podvečer.

Bedřicha a Anču čeká náročný den. Oba jsou kvůli tomu ráno hodně nervózní, protože právě dnes mají rozvodové stání. Jejich noví partneři se snaží být jim oporou, ale moc to nepomáhá…

Bedřich i Anča se obávají průběhu rozvodového stání, protože netuší, co je u soudu čeká. Pro oba je to velký zlom v jejich životě, i když spolu už přes rok nežijí a každý z nich má nového partnera. Konec jejich manželství je najednou definitivní… Jak Bedřich a Anča zvládnou rozvod? A jak jejich blízcí? Čím Anču překvapí Petr? A na čem se dohodne Starej vercajk?

Jak je na tom Gábina?

Šíma je plný zážitků od moře, kam by se nejraději hned vrátil. Ani trochu se mu nechce na příměstský tábor, na který ho Gábina přihlásila. U moře Šíma navíc ztratil mobil, což Gábinu moc netěší, protože to pro ni znamená další výdaj. Zároveň je za to ale i trochu ráda, neboť se tím přerušil Šímův kontakt s Alešem. Na náladě dnes Gábině moc nepřidá Veronika, jež otevře pro Gábinu stále bolestné téma interrupce… Jak je Gábina se zákrokem srovná? Co se nezdá Veronice? A co si začne Gábina vyčítat?

Varování pro Áju

Vendula a Pavel jsou nazpět od moře a oba jen září. Nyklová začne okamžitě vyzvídat, jestli náhodou není na cestě miminko. Vendula už babičku zná, takže s ní raději své soukromí moc neprobírá. Zato s Pavlem se ke společně strávené dovolené velmi ráda vrátí. Lumír dnes začíná naplno rozjíždět svou předvolební kampaň. Přitom netuší, že mu v týmu řádí škodná… Proč bude Mastný varovat Áju před Máriem? Co jí právě Mário překazí? A čím Pavel potěší Vendulu?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj: http://ulice.nova.cz

>