Ulice 21.8.2018 - 3497. díl - Alešova snaha o návrat

Jak získat nazpět tu, kterou milujete, na které vám hodně záleží, ale která s vámi nedokáže žít, protože jste naprosto rozdílní a vztah s vámi ji ničí? Aleš se všemožně snaží o návrat ke Gábině a Šímovi. Ani prázdniny ho nezastaví. Se Šímou se snaží být stále v kontaktu, nehodlá se vzdát ani jeho, ani Gábiny. A právě Gábině začne volat častěji, než by jí bylo milé. Proč? A jak na to Gábina zareaguje? Už nyní vám prozradíme, že udělá něco, co by ráda vzala zpět, jenže to už bohužel nepůjde…

Gábina má ráno co dělat, aby přesvědčila Šímu, že příměstský tábor není tak strašný, jak si on myslí. Další dávku diplomacie potřebuje Gábina o něco později v salonu, kam za ní dorazí táta, jenž by ji rád zapojil do své předvolební kampaně…

Gábina bere tátovu předvolební kampaň docela s rezervou. Nehodlá se jí účastnit ani aktivně, ani pasivně. V salonu podle ní nemá politika co dělat. Jenže Radek Mastný to vidí jinak. Gábině za zády si vylepí na výlohu svůj plakát, čímž docela pobaví Lukáše… Jak bere Mastného kampaň Lukáš? Čím Lukáš zvedne náladu Gábině? Co Gábině navrhne Aleš? A na čem se Mastný dohodne právě s Alešem?

Martin v úzkých, Starej vercajk v Loučce

Veronika má před odjezdem do Loučky plné ruce práce. Martin by si jí ale rád užil, než mu na pár dní zmizí. Navíc mají byt jen pro sebe, neboť Filip hned ráno vyrazí na vodu. A takovou příležitost Martin nehodlá jen tak promarnit. Odpoledne už Veronika hostí Starej vercajk v Loučce. Zato na Martina padne splín, a tak vyrazí pracovat do hospody, protože doma je nezvyklý klid, v němž se nedokáže soustředit. Díky tomu se seznámí se Šárčiným Jirkou, jenž ho vzápětí hodně překvapí… Čím Jirka zaboduje u Martina? Jaký bude první den kapely v Loučce?

Žádost o ruku

Pavel má na dnešní večer velké plány a dává si záležet, aby vše dopadlo na výbornou. Jenže jak na potvoru padne do spárů Vilmy Nyklové, která by z něj ráda vytáhla nějaké informace. Pavel si nedovolí odmítnout pozvání na kávu, zároveň se ale snaží co nejrychleji zmizet, aby měl dostatek času na přípravy dnešního večera. Je ze všeho tak nervózní, že si v pekařství zapomene bundu s obrovskou cenností v kapse. K jeho smůle ji objeví právě Vilma Nyklová s jeho babičkou a Vendulou… Proč si babičky už záhy vezmou Pavla do parády? Kdo ho zachrání? A jak dnešní večer dopadne?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj: http://ulice.nova.cz

>