Ulice 28.1.2019 - 3601. díl - Matěj obviňuje Mikiho

Po každé tragédii se vždy vynoří ty samé otázky. Dalo se jí předejít? Kdo za to vlastně může? Stejně je tomu i u Matěje. Stále dokola si v hlavě přehrává okamžik, který mu převrátil život vzhůru nohama, okamžik, kdy srazil člověka, jenž nyní bojuje o život. Dalo se této tragédii nějak zabránit? Matěj si svou vinu uvědomuje, překvapivě však obviní i Mikiho, který má podle něj na nehodě taky svůj podíl… Jaký? Jak na to Miki zareaguje? Co to udělá s jejich přátelstvím? A jak na tom Matěj je pár dní po tragické události?

Jana se chce odstěhovat

U Radky a Josefa je stále docela dusno, i když se Josef snaží o prolomení ledů. Roziny se zeptá na Janu, ale ta o ní nemá od pátku žádné zprávy. Dědovi doporučí, ať jí sám napíše a taky se jí omluví za rozbitý mobil. Jenže tomu se do toho ani trochu nechce…

Rozině to nedá. Hned ráno zkusí Janě zavolat, co s ní, proč se jí tak dlouho neozývá. Jana jí prozradí, že je právě v krámku, aniž by tušila, že Rozina míří za mamkou do salonu. Ta toho hned využije a za Janou rovnou zajde. Díky tomu odhalí její tajemství, jež ji moc nepotěší. Jana jí pak oznámí, k jakému radikálnímu rozhodnutí došla. Pro Rozinu je to docela šok, neboť takový zvrat nečekala… Co Jana oznámí Rozině? K čemu dospějí Radka s Josefem? Proč u nich bude zase dusno? A čím Rozina překvapí Veroniku?

Na kordy s Urbanovou

Vendula ráno požádá Pavla, aby zašel na nákup, protože ona to určitě nestihne kvůli zaškolování v pekařství. Těší se na to, své povýšení docela prožívá. Lumír a Pavel to berou s nadhledem, zato Nyklová to moc neregistruje kvůli konfliktu s Urbanovou. Ta jí po delší době hne zase pořádně žlučí. Znovu se totiž obuje do Lumírova působení na radnici, což si Nyklová samozřejmě nemíní nechat líbit… Jak hádka Nyklové a Urbanové vygraduje? Před kým to Vilma Nyklová utají? A do čeho se pustí Vendula?

Studená sprcha pro Matěje

Matěj stále netuší, jak na tom je člověk, který mu ve čtvrtek vběhl pod kola auta. Nemůže ani kontaktovat jeho rodinu, protože pořád neví, jak se jmenuje. Mikiho a jeho tátu tím nechce obtěžovat, aby je nedostal do maléru kvůli vyzrazení lékařského tajemství. Dokonce ani přestěhování do bytu po Gábině mu příliš nezvedne náladu. Jeho první návštěvou je právě Miki, s nímž se však nečekaně chytne kvůli tragické nehodě, jež ho stále tíží… Z čeho Matěj obviní Mikiho? Jak na to Miki zareaguje? Čím Matěje překvapí Ája? A co mu nechtěně provede Tomáš?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj: http://ulice.nova.cz

>