Ulice 27.2.2019 - 3623. díl - Matějova pomoc Kataríně

Kdy by měl člověk říct pravdu a kdy naopak mlžit a lhát, aby ještě víc neublížil tomu, na kom mu záleží? Matěj, Tomáš a Vlaďka jsou tři spiklenci, kteří se snaží pomáhat vyčerpané Kataríně, jak jen to jde. Ta ale Matějovu pomoc vytrvale odmítá. Proto ty lži a proto i menší bouda na Katarínu. Jenže jakmile se do toho zamíchají city a opravdové přátelství, obelhávání Kataríny už není tak snadné, jak se zdálo. A aby toho nebylo málo, Ája si začne chránit své území u Matěje … Kdo a proč už nedokáže lhát Kataríně? A v jaké nezáviděníhodné situaci se ocitne Matěj?

Mezi Matějem a Ájou je trochu dusno kvůli pradlence i po ránu, kdy se Matěj sebere a jede za Katarínou, aby zajistil rozvoz prádla. Áje se to ani trochu nelíbí, ale pro tentokrát do toho raději moc nešťourá. Nejlepší den nemá ani Katarína, kterou si hned po ránu podá jeden z hlavních klientů…

Katarína dostává od klienta docela slušné kapky právě kvůli nezvládnutému rozvozu prádla. Matěj to bez mrknutí okem okamžitě vezme na sebe a Katarínu zachrání z nepříjemné situace. Ta to ocení, ovšem milá na něj být nedokáže. O to větší má pak výčitky svědomí… Co Katarínu hodně mrzí? Co potěší Matěje? Čím Katarínu překvapí Vlaďka? Proč právě Vlaďka pak svolá další bojovou poradu? A co si neodpustí žárlivá Ája?

Filipova potupa

Magda ráno píše obsáhlý e-mail Tereze, v níž jí líčí všechny novinky. Samozřejmě nezapomene ani na Otu, Jirku a Mikiho, s nimiž má v poslední době spoustu nejrůznějších zážitků. Cestou do školy narazí v domě opět na Mikiho, což podle ní už snad ani není náhoda. Na rozdíl od ní řeší Ota hlavně své studenty, kteří mu dávají docela zabrat. Tentokrát již neudrží nervy na uzdě a před celou třídou zesměšní Filipa, jenž takovou potupu nemíní jen tak skousnout… Co Otovi doporučí Magda? Co štve Otu na celé věci nejvíc? A čím Magda šokuje Jirku a Mikiho?

Dusno kvůli Frantovi

Bedřich toho má naloženo až nad hlavu. Práce, péče o Ladu a navrch neustálé dohady s Frantou, který mu doma nepomůže, jak je den dlouhý. Naopak má v pokoji takový binec, že tím Bedřicha ihned spolehlivě namíchne. Znovu se kvůli tomu drsně pohádají, takže Franta za sebou raději práskne dveřmi, aby nemusel Bedřichovy výhrady poslouchat. V Coolně se Franta náhodou potká s Tobiášem, který na něj má už taky docela pifku kvůli nesplacenému dluhu… Co Franta přizná Tobiášovi? Co prozradí Anče? Proč se právě kvůli němu pohádá Anča s Petrem?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj: http://ulice.nova.cz

>