Ulice 14.6.2019 - 3700. díl - Setkání Jany a Mareše

Jak se vyrovnat s traumatickým zážitkem, na který člověk zůstane sám, protože se stydí za to, co se stalo? Jana vě ří, že se s Radimem Marešem už nikdy nesetká, ale ten se jí znovu připomene. Stále je totiž její manažer, navíc mu pořád nevrátila šaty, jež pro ni půjčil a které měla na sobě oné osudné noci... Jak na tom Jana je s odstupem dvou týdnů od zážitku, jenž se stal její noční můrou? U koho najde oporu?

Gábina si podává mámu

Lumír je stále přešlý kvůli včerejšku, kdy to pořádně schytal od Světlany poté, co jí Milena Pumrová prozradila celé pozadí své kauzy. Vendula ho ke všemu namíchne informací, že jí na radnici odmítli vyhovět ohledně záboru. Zatímco Lumír vyrazí na radnici, aby to pořešil, Vendula zajde za Gábinou, aby jí řekla, co se nyní děje…

Gábinu Venduliny informace hodně nemile překvapí. Netušila, že její máma nyní Lumíra vydírá, že to zašlo až takhle daleko. Stejně jako Vendula i ona by byla ráda, kdyby tyhle nechutná tahanice co nejdříve skončily. A tak si na mámu došlápne. Ta se však svých peněz nehodlá vzdát… Jak to Gábina vyřeší s mámou? Jak s Lumírem? Jak Lumír pochodí na radnici? Co je pro něj velká podpásovka?

Frantovy narozeniny

Miloš je parťák k nezaplacení. Bedřichovi donese skvělou tlačenku z bufetu nedaleko stavby a okamžitě začne vychvalovat jak ji, tak i řeznici Jarušku. Zároveň nenápadně vyzvídá, jak to má teď Bedřich s ženskými. Ten raději začne opěvovat motorku, jež mu včera padla do oka, když kupoval s Honzou auto pro Frantu. Pro Miloše je to varovný signál, že s Bedřichem to jde z kopce. Bedřich má ale svá tajemství a navrch i plnou hlavu Frantovy narozeninové oslavy, na kterou se už hodně těší… Jak si Frantovu oslavu všichni užijí? Jak Franta zareaguje na dárek? Čemu neodolá? Co napadne Miloše? Jak na to zareaguje Eva? A co má v plánu Ema?

Jana v úzkých

Rozina má docela trému před druhým kolem přijímaček na vysokou školu, na které dnes vyráží. Ota se ji snaží povzbudit, takže si díky tomu znovu všimne, že se Rozina s Janou ve společných prostorách bytu stále míjejí. Dříve výřečná Jana to nekomentuje. Pořád má svých starostí dost, zatím se nikomu nesvěřila. Když dostane zprávu od Mareše, pořádně ji to rozhodí. Otovi to nedá a zeptá se, co se děje... Co Jana prozradí? Proč zajde za Jardou s prosbou o pomoc? Jak na to Jarda zareaguje? Jak dopadne Rozině pohovor? A jakou novinku má Tobiáš?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj: http://ulice.nova.cz