Co bude v Ulici na jaře 2013 nového?

Na začátku nového roku 2012 se opět setkáme se starými známými, ale přibudou i nové postavy.

Nejsledovanější denní seriál Ulice pokračuje ve své 8. sezoně na obrazovkách TV Nova i na jaře roku 2013. Diváci se dočkají napínavých zápletek, láskyplných příběhů, ale i dramatu. Uliční tým posílí herečka Vanda Hybnerová, která si zahraje biologickou matku Emy.

Gábina Pumrová

Gábina porodila v posledním ročníku gymnázia, teď se svým o dvacet let starším přítelem Hynkem vychovává tříletého syna Šimona. Mají byt na hypotéku, nedostatek peněz, do toho ona studuje vysokou školu. Není divu, že je toho na ni v jejích 22 až až.

Matěj Jordán a Bětka Klimešová

Bětka prožívá šťastný vztah s Matějem, který ovšem neustále komplikují eskapády jejího otce „Admirála“. Ten se sice konečně smíří s tím, že se jeho milovaná dcera osamostatnila, ale problém je, že vzápětí si začal s její nejlepší kamarádkou Kristýnou. Vyrovná se s tím Bětka?

Monika Farská

Monika je přes tři roky bez chlapa a touží se znovu zamilovat. Už však nemá sílu čekat na „prince na bílém koni“ a začne si se svým nejlepším kamarádem Márou, se kterým bydlí a provozuje bar. Ale co když se princ nakonec objeví?

Vlastimil Pešek a Amálie Seidlová

Vlastimil po letech znovu navázal kontakt s dcerou Klárou a vnučkou Adrianou. Ovšem jejich přístup k dědovi zdaleka není nezištný, kromě lásky od něj očekávají i materiální zajištění. Amálie to na rozdíl od Vlastimila registruje a nemůže se dívat, jak se její partner nechává využívat. Ochrání Vlastimila před jeho „holkami“?

Lenka Drápalová a Jarda Hejl

Jarda a Lenka jsou spolu už pět let a mají téměř tříletou dceru. Schyluje se k tolik očekávané svatbě. Cestou k ní však jejich vztah projde ještě jednou velkou komplikací. Překonají ji? A pomůže jim v krizi jejich nejbližší - Miriam Hejlová?

Lumír Nykl

Rozvedenému Lumírovi pomalu táhne na padesát a stále nemá potomka. Sám by se s tím už nějak vyrovnal, ale jeho matka Vilma trvá na tom, že chce vnoučka a dědice jejich rodinného pekařství. Podaří se jí najít synovi vhodnou partnerku? Nebo se Lumír úspěšně ubrání?

Libuška Neumannová a Libor Seidl

Ona - žena, která si prošla peklem domácího násilí i alkoholismu a teď se snaží rozvést. On – muž, který už má těžký rozvod za sebou a teď bojuje, aby udržel kontakt se svými syny… Oba jsou osamělí, oba přišli skoro o všechno. Dokáží se opřít jeden o druhého?

Liškovi

Bedřich a Anča mají už několik let v pěstounské péči desetiletou Emu. Do jejich rodinné idyly náhle zasáhne žádost Eminy biologické matky o navrácení dcery do její péče. Zůstane Ema u Liškových, nebo o ni přijdou? Milou protiváhu dramatického příběhu tvoří příhody dospívajícího Františka – první láska a průšvihy s ní spojené.


Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.