Co bude v Ulici na jaře 2014 nového?

V Ulici to bude v novém roce zase pořádně vřít. Velké lásky, provalená tajemství, romantická, komorní svatba, humor, další miminko na cestě, nové postavy, ale i velké drama, které ovlivní životy téměř všech obyvatel Ulice.

Lumírovy patálie s jeho ženami

Lumír sice srovnal těsně před svátky Miladu, její tetu a svou máti do latě, avšak klid doma mu moc dlouho nevydrží. „Milada by se už ráda dostala pod čepec, s Lumírem se snaží o miminko. Ale z Moskvy se vrátí Světlana s Millerem, což Miladě nebude moc po chuti. Světlana s Lumírem k sobě mají stále blízko, i když jsou už necelé dva roky rozvedení,“ naznačila nové děje u Lumíra kreativní producentka Ulice Silvia Klasová. My vás navnadíme ještě víc. Ke Světlaně si přičtěte věčné hašteření Nyklové s Urbanovou kvůli vnoučatům a patálie se sluchem naší největší drbny v Ulici. Jo, jo, Lumír si se svými ženami ještě užije. A nejen s nimi! Po čtyřech letech ho čeká i nová volební kampaň.

Nové pořádky u Evy Toužimské

Veselo bude i u Liškových, zejména kvůli Frantově první lásce. Anča s Bedřichem a Zuzanou ji budou prožívat spolu s Frantou se vším všudy. Jenže komu by se líbilo mít příliš zvědavé rodiče? A jak to bude dál s Emou? Otěže domácnosti Evy Toužimské pomalu přebírá Miloš Knobloch. A mohu prozradit, že příští rok se jeho vliv ještě zvětší. Liškovi i Ema si budou muset zvyknout na nové pořádky v Evině "rodině". Uvidíme, jak to všichni budou snášet, hlavně pro Anču to bude hodně těžké.

Hejlovi nezmizí

elkou lásku i miminko budou řešit také u Hejlových. Ivanin vztah s Henrym nabere na obrátkách, navíc se všichni u Hejlových už těší na miminko. A pozor! Přestože si Hejlovi koupili domeček za Prahou, z Ulice rozhodně nezmizí! Hejlovy čekají příští rok velké děje.

Vztahové otazníky u Farských i Máry

Nadupané příběhy se odehrají také u Farských. Olda se bude grilovat ve vlastní šťávě kvůli Kláře, i když vlastně jejímu svádění odolal. Možná o to víc mu Klára zavaří. Vztahy budou na pořadu dne také u Moniky a Máry. Je tedy možnost, že by se k sobě ti dva vrátili? Je otázka, jestli tu možnost vidí i hrdý Mára. Teď spíš řeší svoji existenci, potřebuje se znovu ukotvit, takže na nějaké vážnější vztahy se ženami nebude mít ani pomyšlení.

Divočina s Klárou a Adrianou

Divoké chvíle zřejmě čekají Adrianu s Klárou. Adriana lítá přece jen v dost velkém maléru a Klára ještě předvede, co v ní vězí. Na Adrianu si totiž došlápnou dealeři drog, kteří s nikým nejednají v rukavičkách. A Klára? Ta se jen tak nevzdává, i když bitvy o dům a o Oldu prohrála. Tahle dáma totiž prohrává jen hodně nerada.

Libor a Libuška: trable s potomky i expartnery

Libor s Libuškou sice mají harmonický vztah, jenže jejich kluci a expartneři se jim postarají o dost perné chvilky. Zatímco Borise konečně potká první láska, u Mikiho a Míši to bude složitější. Z Mikiho se stává velký podnikatel, na Míšu má čím dál méně času. A té je to líto. Uvidíme, jestli to jejich vztah ustojí. Navíc Igor bude Liborovi házet klacky pod nohy, když se bude chtít domluvit na pravidelném vídání se synem Adámkem, přestože právo je jednoznačně na Liborově straně. A kartami v Libuščině a Liborově domácnosti zamíchá také Eliáš. Eliáš je Borisův táta a chce jeho život i nadále ovlivňovat, i když velkému Borisovi svého času slíbil, že se bude od Libušky a její rodiny držet dál. Eliáš se nám naopak naplno vrátí do Ulice a rozhodně nebude jen někde postávat v koutě.

Zkouška pro Vaška a Gábinu

Jednoduché to nebudou mít ani Gábina s Vaškem. Dosud byl jejich vztah spíš harmonický, ale už brzy je čeká velká zkouška. První vážnou krizi budou řešit hned po Novém roce, kdy se Ulice vrátila s novými příběhy. A Gábina se navíc bude muset postavit čelem i k novému vztahu Hynka.


Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.