Co bude v Ulici od ledna a během jara 2015 nového?

Nadupané jaro v Ulici: Svatba, rozvod, zakázané ovoce i pořádné drama. Ulice se vrací po několikadenní vysílací pauze v plné síle již v pondělí 12. ledna. A hned od začátku bude na co koukat! Kreativní producentka seriálu Silvia Klasová na svém chatu prozradila, co nás čeká. A nebude toho málo...

Už za pár dní startují zbrusu nové díly Ulice. Seriál vykročí do roku 2015 pěkně zostra. Aby taky ne, když se hned v prvních dnech po vysílací pauze objeví Klára Pešková: „Bude to hodně strašidelné... Mně samotné běhal mráz po zádech...“ svěřila se na chatu kreativní producentka Ulice Silvia Klasová.

Překvapení a zvraty u Adriany

Adrianino pátrání po otci ostatně slibuje hodně silný příběh. „Adriana to nebude mít jednoduché. Klára moc dobře věděla, proč tuto část svého života před blízkými tajila. A jestli Adriana svého tátu najde? Věřím, že její snaha bude nakonec korunována úspěchem a Adrianina otce poznáte spolu s ní,“ naznačila Silvia Klasová dění u Adriany. Ostatně nejen u ní. Její pátrání hodně poznamená také životy jejích blízkých – Vlastimila Peška, Amálie i Eddieho.

Světlana a Lumír – romantická renesance vztahu

„Lumíra a Světlanu čeká příští týden romantické randění,“ poodhalila kreativní producentka. „A jestli se dočkají potomka? Nyklová by si vnouče moc přála, Světlana i Lumír po dítěti také touží. Ale nic nechtějí uspěchat...“ zněla její odpověď jednomu z fanoušků tohoto páru.

Terezino zakázané ovoce

Randit zřejmě nebudou jen Světlana s Lumírem. Zdá se, že i Terezu čekají hodně žhavé chvilky. I když... „Mezi Terezou a Romanem to začíná docela jiskřit. Prozradím, že dojde k posunu a to takovému, že to nebude ani pro jednoho jednoduché. Roman je totiž ženatý a Tereza učí jeho dceru Sabinu! Takže pro Terezu zakázané ovoce,“ napsala Silvia Klasová na chatu.

„Veselo“ u Farských

Na tohle jaro Farští zřejmě hned tak nezapomenou. „Jitku s Oldou čeká rozvod, který zamává se všemi v jejich okolí. Navíc se Monika s Márou budou stěhovat. Najdou si společné bydlení přímo v Ulici. A do děje se více zapojí i Lída se svou rodinou,“ naznačila kreativní producentka. Aby toho nebylo málo, zabouří to i v Oldově novém vztahu s Petrou.

Emě bude ouvej

„Emě nastanou krušné chvíle. Ale už brzy do jejího příběhu zasáhne zcela nečekaným způsobem někdo, do koho byste to neřekli,“ naťukla dění u Liškových a Knoblochových Silvia Klasová. Vzápětí ještě doplnila: „Kolem Emy se toho teď hodně semele i v souvislosti s Milošem. A jak Miloš dopadne? Myslím, že vám ho bude svým způsobem i líto.“

Frantova velká láska

Liškovi si užijí své nejen s Emou, ale i se zamilovaným Frantou. „Vztah na dálku není žádná slast, ale Franta a Skyler jsou čerstvě zamilovaní a odhodlaní všechno ustát. Věřím, že jim to vydrží a že Skyler co nejdřív opět přivítáme v Ulici,“ svěřila se kreativní producentka Ulice na chatu.

Libuščino loučení

Ulice přinese i hodně dojemné a smutné chvíle. Dokonce to bude už co nevidět v souvislosti s Libuškou: „Libuška se po dlouhém a těžkém rozhodování rozešla s Liborem kvůli Jakubovi. Vypadá to, že její volba je definitivní. A protože je to těžké pro ni i pro Libora, s Ulicí se už brzy nadlouho rozloučí. Je to hodně emotivní díl, rozhodně si ho nenechte ujít,“ upozornila na svém chatu Silvia Klasová.

Velké děje u Miriam a Petera

Dobrá zpráva pro všechny, kteří se těší na Miriam a Petera! Ty dva budete vídat i nadále hodně často. „Už příští týden se Miriam pokusí spáchat na Petera malý komplot. A získá docela nečekané spojence.“ Jaké? To si již kreativní producentka Ulice nechala pro sebe. V případě Miriam a Petera se prostě rozhodla, že vás bude ještě trochu napínat. Ohledně Alice byla přeci jen trošku sdílnější: „Alice si v minulosti prožila hodně špatného. To bohužel ovlivňuje její chování i nyní. Miriam s Peterem by si proto nepřáli nic jiného, než aby byla konečně šťastná a našla si i nový vztah. A Matouš se jim jeví jako fajn kluk. Prozradím, že si rande ještě zopakují. A nebude to jen jednou.“

Náročná změna u Maléřových

Přestěhování do Prahy dá Maléřovým podle všeho docela zabrat. A nebude to jen kvůli přestupu dětí na novou školu. „Děti si musí zvyknout na to, že každý z nich už nemá svůj vlastní pokoj. Kdo zažil takovou zásadní změnu, obzvlášť u pubertálních sourozenců rozdílného pohlaví, ví, jak třeskuté to může být. A Martin a svody? No, Šárka je velké pokušení,“ připustila na chatu Silvia Klasová.

Love story Simony a Rudolfa

U Simony a Rudolfa to bude i nadále jiskřit. „Rudolf je nejlepší chlap Simonina života, takže o něj určitě nechce přijít. A už zanedlouho se dočkají i toho, co jim zatím ve vztahu chybí – intimního sblížení,“ navnadila kreativní producentka Ulice fanoušky tohoto páru na nejbližší dny.

Ovšem to je jen zlomek toho, co vás v Ulici čeká. Kdo další se ještě zamiluje? Jak to bude s novými postavami či velkými návraty? Kolik veselek bude v druhé polovině 10. sezony vystrojeno? Bude i nadále pokračovat baby boom? Otevřou se znovu dveře ateliérů pro návštěvníky? A jaká další překvapení vás čekají? To se již nechte překvapit.


Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.