Co bude v Ulici na jaře 2017 nového?

co přinesou jarní díly Ulice. Jaká hvězda ji posílí? Kde to hodně zabouří a kdo všechno se zamiluje? Navíc se otevře i další velké téma!

Zamilovaná Tereza

Je to venku! Spousta z vás přeje Tereze novou lásku. A ona se konečně dočká. Zamiluje se do svého studenta Tobiáše, nebo do někoho jiného? Právě o vztahu Terezy a Tobiáše kreativní producentka Ulice prozradila: „Tobiáš se odhodlá své city vůči Tereze vyjevit. A rozhodně to nebude jen nevinné studentské vyznání…“

Mára v obležení žen

Nová láska nečeká jen Terezu. Mára se teď snaží vyrovnat s rozchodem s Monikou, ovšem na jaře se i on zamiluje. Do koho? „Kolem Máry se teď točí hned tři ženské - Olinka, Monika a rusovlasá Radka. Co myslíte, bude to jedna z nich?“ zakončila svou odpověď otázkou Silvia Klasová. Že by se objevil v jeho životě ještě někdo další?

Itálie u Adriany

Itálii zažijí už brzy Adriana a Eddie. „Už příští týden to bude u Adriany a Edddieho hodně bouřlivé a ve stejném duchu budou ti dva pokračovat i v dalších dnech a týdnech. Adriana bude dělat starosti svému dědovi a její veletoče si odskáče Evžen,“ odhalila děje kolem Peškových kreativní producentka seriálu.

Simonin boj

A co čeká Simonu? „Začne bojovat o kadeřnictví a hledat spojence, aby salon v Ulici zůstal. Boj bude hodně emotivní a od srdce, tak, jak to jen Simona umí. Navíc o prostory, kde je kadeřnictví, projeví zájem i Květa, takže se můžete těšit na opravdové bitky.“

Drama u Liškových

Velmi vypjaté to bude také u Liškových. „Bedřich se s Jindrou vyspí, ale oba jsou v tom tak trochu nevinně. Bohužel je nachytá Matouš, takže v kapele se to neutají.“ A zdá se, že nejen v kapele. „U Liškových to bude na jaře hodně dramatické, Franta se bude snažit mírnit emoce. A více uvidíte opět i Emu. Právě Franta a Ema budou mít co řešit,“ naznačila Silvia Klasová.

Zamilovaný Miloš

Kolem Liškových se bude stále motat i Miloš, který opět pobaví a konečně si přijde na své: „Miloš je až po uši zamilovaný do Justine, mámy Skyler. Ti dva se na jaře setkají a bude to hodně hustý,“ slibuje kreativní producentka.

Vendulina tajemství...

Dobrá zpráva pro všechny příznivce Světlany a Lumíra! „Ty dva rozeštvat rozhodně nechceme.“ A co Vendula? „Sice se bude hrát, že zvažuje, zda se nepřestěhuje nazpět do Sokolova, ale najde se někdo, kdo jí otevře oči a pomůže získat aspoň trochu sebevědomí.“ Vilma Nyklová by si navíc přála, aby Vendula začala randit s Pavlem Pelcem, který se jeví jako hodný kluk. „Uvidíme, co na to Vendula. Vypadá jako tichá voda, ale kdoví, jak to s chlapy vlastně má...“

Alena přitvrdí

Tereza a spol. si užijí své s Alenou: „Alena ještě víc přitvrdí. Ani zdaleka zatím nevytáhla všechny své zbraně, aby Davida dostrkala tam, kde ho chce mít. Tereza ji už prokoukla a nebude jediná. Jen je otázka, co tohle udělá se vzájemnými vztahy v jejich bytě a ve škole,“ odhalila na svém chatu kreativní producentka.

Martin na křižovatce, Radčina třináctá komnata

Na další životní křižovatku se dostane Martin Maléř, jemuž se ruka nehojí tak rychle, jak si představoval. „Stane se pár zásadních věcí, které Martina dovedou na další životní křižovatku. A dotkne se to i celé jeho rodiny.“ Maléřovi budou navíc řešit i dění kolem Radky, která dostane na jaře dost naloženo. „Radčina drobná krádež před Vánoci nebyla náhoda. Právě v příběhu Radky otevřeme další velké téma,“ prozradila Silvia Klasová.

Past na Otu

Veselo bude s Otou a Hedvikou: „Hedvika udělá všechno pro to, aby s Otou zůstala, i když to s ním nemá ani trochu jednoduché. Velkou spojenkyni najde v jeho matce Božence Puklické, která by byla ráda, kdyby se Otík už konečně usadil. A nebyl by to Ota, aby se nesnažil i tentokrát vyvléknout.“

Jak zkrotit dvojčata?

Krušné chvilky čekají Jirku Hermana, který se bude snažit spřátelit s dcerami Digi. „Jirka Herman to bude mít s holkami hodně těžké. Sice je vyšetřovatelem v mordpartě, ale dvojčata Digi budou chvílemi nad jeho síly. On bude zoufalý, zato jeho parťačka Karla se hodně pobaví a dá mu i dobré rady do života. A aby toho na Jirku nebylo málo, zaměří se na něj i tandem Věrka a Tony, který zase jednou spojí síly proti společnému nepříteli.“

MHvězdná posila

A jaká hvězdná posila míří do Ulice? „V seriálu se objeví i jeden velký sympaťák - Ota Balage. Jeho role vás bude hodně bavit, protože si svým způsobem zahraje sám sebe. Rozhodně vás překvapí,“ slibuje kreativní producentka Silvia Klasová.


Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.