Co bude v Ulici na jaře 2018 nového?

Ulice startuje hned na Nový rok, a to několika překvapivými novinkami, které od základů změní život vašim starým známým. Co všechno je čeká v novém roce? Kromě tajné svatby dojde i na nové lásky, Aleš naplno odhalí svou pravou tvář, Davida a Terezu čeká hodně těžká zkouška a Světlana spolu s Nyklovými budou čelit podrazu s dalekosáhlými důsledky...

Aleš odhaluje svou pravou tvář

Gábina se po dlouhé době opět zamilovala. Je ráda, že Aleše má, všichni v jejím okolí ho považují za ideálního partnera. Jenže Aleš má své představy o tom, jak by měly vztah, rodina i domácnost fungovat. Pomalu je začne u Gábiny prosazovat a ovládat tak její život, aby ji měl jen pro sebe. Jak se Gábina popasuje s Alešovou žárlivostí a snahou změnit ji k obrazu svému? A jak jejich vztah ovlivní Šímova učitelka Landová, se kterou si Aleš rozumí čím dál víc?

Těžká zkouška pro vztah Terezy a Davida

V Ulici asi momentálně není zamilovanější pár. Tereza a David prožívají opravdovou idylku, ale už brzy je čeká první těžká zkouška. Ředitelka školy Puklická pověří právě Davida dočasným vedením školy kvůli vážnému úrazu, který se jí stane. Davidova třída navíc maturuje, takže David najednou nebude vědět, co dřív. A aby toho nebylo málo, začne se schylovat i k pořádnému průšvihu... Jak to ti dva zvládnou? Co pro ně bude nejhorší? A kdo se stane jejich novým spolubydlícím?

Matěj se loučí

Tereza a Matěj si byli celý život stále nablízku. To se ale už brzy změní. Matěj dostane pracovní nabídku, která se neodmítá, což znamená nový začátek stovky kilometrů od domova. To je velkou ranou hlavně pro Lucku. Matěj je její první velkou láskou, jeho odjezd ji zasáhne víc, než by kdokoliv čekal. Jak ustojí odloučení v náročném čase blížících se maturit? Už teď vám prozradíme, že si pořádně zavaří. A nejen sobě...

Adriana Robertovou kořistí

Adriana a Robert se hned na Nový rok pochlubí obrovskou novinkou – jsou manželé. Robert už má své jisté, ale chce mnohem víc. Jen co se mu díky Radkovi Mastnému naskytne skvělá investiční příležitost, začne Adrianou opět manipulovat, aby ji přiměl k prodeji části domu. Proti tomu se samozřejmě postaví Adrianina rodina, a tak si Adriana bude muset vybrat... Prohlédne slepě zamilovaná Adriana Robertovy intriky? A pokud ano, nebude už příliš pozdě?

Nové začátky i vztahy Anči a Bedřicha

Anča a Bedřich jsou formálně ještě manželé, ale každý z nich si začíná žít svůj vlastní život. Anča se pomalu sbližuje s Evženem a vypadá to na novou lásku. Z Bedřicha je milující táta malé Lady, jenž pomáhá mamince Jindře, jak jen může. Oba touží po úplné, fungující rodině. Ale dokáže Bedřich zapomenout na Anču a zamilovat se do Jindry? S Ančou ho navíc spojují stále Franta a Ema, kteří je i nyní potřebují. Do života Liškových také zasáhnou Miloš a Eva, u kterých to zase jednou pořádně zabouří kvůli Milošově zamilovanosti do Justine... Co všechno se Eva dozví? A od koho dostane Miloš pořádně za vyučenou?

Podraz na Světlanu

Robert neintrikuje jen doma, ale také na radnici, kde si začne jít tvrdě za svou kariérou. Na to doplatí Světlana, která mu hodně důvěřuje. Robert jí totiž podstrčí k podpisu nevýhodnou smlouvu ve chvíli, kdy nebude mít čas pořádně si ji překontrolovat. A následky na sebe nenechají dlouho čekat... Kam až je Robert schopen zajít? A co to udělá se vztahy na radnici i v Ulici?

Vendula mezi Pavlem a Máriem

Mário z Vendulina života hned tak nezmizí. Přestože ona sama by ho nejraději poslala k šípku, Lumír se vůči němu cítí provinile, a tak mu nabídne pomoc, aby se mohl co nejdříve postavit na vlastní nohy. Místo vděku však Lumíra a jeho blízké čeká spousta Máriových nechtěných trapasů. Některé z nich se budou týkat dokonce i Pavla, o kterého Vendula už brzy zabojuje... Dočká se Vendula konečně velké lásky?

Karla a Mára zachraňují své blízké

Nový rok přinese velkou změnu ve vztahu Karly a Máry. Začnou spolu žít, i když je oběma jasné, že soužití nebude ani trochu jednoduché kvůli jejich pracovní zaneprázdněnosti i rozdílnému fungování. Jejich domov se navíc stane azylem pro zraněného Bruna, o kterého se budou muset postarat po vážné autonehodě. Ovšem Bruno není sám, kdo bude potřebovat jejich pomoc a oporu. Luboš udělá vše možné, aby zachránil manželství s Věrkou. Jenže ta se rozhodne pro nový začátek se svou láskou z mládí – s Michalem... Jak si všichni poradí ve složitých životních situacích?

Strach o Marcelu

Veronika a Martin oslaví za pár týdnů významné jubileum – dvacáté výročí svatby. Martin přichystá pro Veroniku velké překvapení, díky kterému si ti dva oslavu užijí stejně jako kdysi samotný sňatek. Úplná idylka to u nich ale nebude. Zabrat jim dají jak pubertální Filip, kterého čekají přijímačky na střední školu, tak i Marcela, jež bude kvůli milovanému baletu riskovat dokonce i své zdraví. Začne trpět anorexií, čehož si dlouho nikdo nevšimne, dokonce ani Bruno, s nímž se Marcela sblíží... Jak do života Maléřových a Marcely zasáhne Marcelina máma Hanka v podání Natálie Drabiščákové? A jak to bude se vztahem Marcely a Bruna?

Zamilovaný Ota

Pro Otu byly kopačky od Hedviky v den svatby velkou ranou, se kterou se dlouho nedokázal vyrovnat. Po půl roce od rozchodu se konečně dostatečně oklepal, takže začne zase randit o sto šest jako za starých časů. Pak ale narazí na někoho, kdo mu převrátí život vzhůru nohama. Zamiluje se do excentrické studentky herectví Johanky v podání Anny Jiřiny Daňhelové, jež je Hedvičiným pravým opakem. Nebude to trvat dlouho a Otovy milostné eskapády začnou dělat pořádné vrásky na čele jeho mámě...


Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.