Nové děje v Ulici odtajněny!

Kreativní producentka seriálu Silvia Klasová prozradila na chatu, na co všechno se můžete těšit v nejbližší době. A nebude toho málo!

Ulice se rozjíždí na plné obrátky. Její kreativní producentka Silvia Klasová na chatu odhalila, že v nejbližší době vás čekají velké příběhy u Emy, Hejlových, Terezy, Simony, Libušky či Lumíra. A také další zajímavý návrat.

Nezvyklý trojúhelník u Miriam a Petera

„Vztah Miriam a Petera Kadlece se opět o něco posune. Jenže již brzy do jejich sbližování výrazně zasáhne třetí osoba. A nebude to Jarda,“ naznačila Silvia Klasová. Nepřijdete však ani o Hejlovy. „Lenka se sice odstěhovala do domečku, ale na podzim ji v Ulici určitě uvidíte i s celou její rodinou.

Útěk z domova i nová láska

Dramatické chvilky zažijí Liškovi a Knoblochovi. „Ema to v Kašperkách nemá lehké. Dokonce i uteče z domova… Eva Knoblochová nám už brzy porodí. I když Ema bude mít z miminka radost, nová situace v rodině pro ni bude hodně těžká,“ prozradila kreativní producentka. Úplně jiné starosti bude řešit Franta: „Franta se nám už brzy zamiluje. A nebude to do leckoho.“

U Lumíra přituhuje

Klidné spaní nebude mít v nejbližší době ani Lumír. „Volby v Ulici proběhnou o týden později než ve skutečnosti. A Lumír se při nich opravdu zapotí. To víte, Mastný chce ke korýtku.“ Ovšem nezůstane při jednom. „Lumírovi už brzy hodně znepříjemní život Lojza. A velmi těžké chvíle čekají příští týden i Světlanu. Co myslíte, kdo jí bude oporou?“ naznačila na chatu Silvia Klasová.

Rušno kolem Terezy

„Tereza se nám zamilovala. A aby toho nebylo málo, v jejím životě se kromě Davida, Vojty a Otíka, který by si dal taky říct, objeví nový muž,“ odtajnila kreativní producentka Ulice dění u Terezy Jordánové. Snadné to ale nebude mít ani její největší kamarádka Gábina Pumrová.

Zkouška ohněm u Libušky a Libora

„Libuška s Liborem jsou povahově i temperamentem velmi odlišní. Rozdíly mezi nimi se nyní začínají naplno projevovat. Uvidíme, na jak pevných základech jejich vztah stojí… Ti dva si za chvíli užijí své s Borisem, už brzy znovu zaškodí Eliáš, dokonce na několika frontách najednou. Liborovi je navíc hodně vzdálený Libuščin svět, ve kterém mají své místo Červ s Perníkem a Jakubem,“ odhalila Silvia Klasová.

Simona mezi bratry Hložánkovými

„Pan Kopta, jenž se vám představí jako Rudolf Hložánek už ve čtvrtek, přináší do Ulice velké téma – život člověka s handicapem. Věřím, že v kombinaci se Simonou a jejím životním optimismem i Rudolfovým nadhledem vás tahle linka bavit,“ vzkazuje všem příznivcům Simony kreativní producentka Ulice. A nejen to. Václav Kopta bude hrát staršího bratra Tondy Hložánka, a tak bude o zábavu postaráno i v tomto směru. „ Natáčení s panem Hanušem, představitelem Tondy Hložánka, jsou vždycky náročná, protože nikdo neudrží smích na uzdě. Obzvlášť jeho kombinace s Vaškem Svobodou (Lumír) a Pavlou Tomicovou (Simona) je smrtelná.“

Velké změny v Ulici

„Velká změna se bude týkat vzhledu Ulice. Ale bomba v ní zatím nevybouchne,“ ujistila nás Silvia Klasová. Více již nenaznačila. My vám ale slibujeme, že tuhle změnu uvidíte už brzy.

Velký návrat

V září se do děje opět naplno vrátili Ota Puklický či Tomáš Jordán. A nejsou jediní. „Již za několik týdnů uvidíte Ulici Markétu,“ slíbila na chatu kreativní producentka.

Natáčení ve vězení

„Ivana sice dostala tři roky, ale tam, kde sedí, jsou naštěstí možné návštěvy a za dobré chování i vycházky. Neumím si představit, že by toho Ivana nevyužila. Takže ji uvidíte! Sama jsem zvědavá, jak natáčení ve věznici dopadne,“ nadhodila Silvia Klasová další vějičku na svém chatu.


Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálů TV Nova a http://ulice.nova.cz.