Co bude v Ulici od srpna a během podzimu 2015 nového?

Návrat Digi, Světlanin porod i Romanův odchod od rodiny! Co všechno přinesou nové díly Ulice? Nové díly jedenácté sezony startují již o prázdninách – 24. srpna. A toho se musí využít! Jak?

S Liškovými vyrazíte na jejich dovolenou pod stanem. Vzhledem k tomu, že se k nim přidá i Skyler s rodiči a dokonce také Miloš, jemuž se začnou zapalovat lýtka, bude o zábavu postaráno. Nové díly ale nepřinesou jen humor. Kromě něj vás čekají i velké emoce, romantika a napětí. Ulice je zpět taková, jakou ji máte rádi.

Maléřovi – Rozina modelkou?

Maléřovi za sebou mají nelehké období. Všichni členové rodiny si museli zvykat na nový život ve městě. Obzvlášť náročné to měla introvertní Rozina, kterou ve škole šikanovala a vydírala spolužačka Lucie. Před několika týdny navíc všechny zasáhla smrt babičky – Veroničiny maminky. Veronika tehdy zvažovala návrat do Loučky, ale Maléřovi nakonec přeci jen zůstanou v Praze. Nesmělá Rozina se po prázdninách vrátí do své třídy a hned vzápětí všechny překvapí přijetím nabídky z modelingové agentury. Veronika za to bude ráda, protože za tím uvidí šanci, jak nabýt zpět ztracené sebevědomí. Martin ale bude zásadně proti kvůli všem rizikům, jež modelingový byznys s sebou nese. Stane se z Roziny modelka?

SSvětlana a Lumír – porod na spadnutí

Světlana, Lumír i jeho matka žijí v očekávání Světlanina brzkého porodu. Zatímco Světlana je v klidu a na konci svého těhotenství se moc neprožívá, Lumír se na roli otce připravuje více než pečlivě. Tím baví nejen ji, ale také své kamarády Jardu a Bedřicha. Rodinné štěstí po nyklovsku kalí jen intrikující podnikatelka Květa, která se rozhodla usídlit v Ulici. Na nože je hlavně s Vilmou Nyklovou, jíž nemůže odpustit, že ji nepodpořila při realizaci jejích ambiciózních podnikatelských plánů. Jenže Vilma už ví o Květě své. A marně se před ní snaží varovat i Lumíra… Kam až řevnivost těch dvou zajde? A co se narodí Světlaně a Lumírovi? Holka, nebo kluk?

Tereza – Roman je zpět

Tereza o prázdninách oplakala rozchod s ženatým milencem Romanem Šámalem. Na začátku školního roku se už plně koncentruje na blížící se opravný termín státnic i na své třídnictví v maturitní třídě, do které chodí například Miki, sestry Krausovy či Richard Weber. Z rovnováhy Terezu už záhy vyvede opět Roman. Najednou se zjeví a vyzná jí lásku. Ujistí ji, že tentokrát to už nechce hrát na dvě strany. S definitivní platností se rozhodl pro odchod od rodiny. Jenže Romanova zhrzená manželka Daniela se nemíní jen tak vzdát. Do boje o rodinné štěstí zapojí dokonce i děti – Sabinu a Olivera.

Simona

Simonu i Rudolfa čeká zbrusu nový život. Ruda si po svém vyléčení začne užívat svobody pohybu. Bude více mezi lidmi, dokonce si vyrazí i na pánskou jízdu se svým bratrem Tondou. Simona, sama energická a akční, až teď zjistí, co všechno v Rudovi vězí. A kdyby jen to. Sympatický Rudolf v sobě nezapře hložánkovské geny... V kom Simona objeví svou konkurentku? Jak se popasuje s faktem, že Rudolf je u žen žádaný?

Na podzim začne finišovat i oprava džípu, do které se Rudolf pustil se synovcem Jirkou a Simoniným exmanželem Pepanem. Právě ten se stane zdrojem potíží a nečekaných komplikací. Ke zdi ho totiž přitlačí nekompromisní věřitel Richard, který chce zpět své peníze za každou cenu... Kam až naštvaný věřitel zajde?

Digi Stránská – nový začátek

Když se Digi Stránská před pár týdny objevila po letech opět v Ulici, netušila, že se do ní za pár týdnů znovu vrátí, dokonce za tragických okolností. Milovaný manžel Marek podlehne zákeřné nemoci – akutní formě leukemie. Digi se najednou ocitne na křižovatce. Kterým směrem vykročí? Spolu s dcerami, dvojvaječnými dvojčaty Patricií a Julií, se z Londýna přestěhuje zpět do Ulice. Na těžkou situaci Digi naštěstí nebude sama. Velkou oporou jí budou Monika a Jitka Farské. Spřízněnou duši překvapivě najde i v Márově matce Věrce. Po svém návratu se bude muset vyrovnat nejen s obrovskou ztrátou, ale také se stínem z minulosti v podobě jejího bývalého manžela Tonyho, kterého přednedávnem propustili z vězení. Jak s těžkou životní situací popere? A jak moc ji změnilo mateřství a život po boku Marka v Londýně?

Liškovi – Halamová novým členem rodiny?

Liškovi si poslední prázdninový týden vyrazí na rodinou dovolenou do kempu. A nebudou sami. Připojí se k nim i Skyler se svými rodiči Jean-Claudem a Justine. Zcela neplánovaně s nimi zakotví v kempu také Miloš Knobloch, jenž ani tentokrát nezklame. Liškovým do smíchu moc nebude, zato vy se skvěle pobavíte.

Do života Liškových vstoupí i Ančina nová kamarádka Helena Halamová, která na jaře pomohla Emě zatočit s kopřivkou a Anče vyzrát na migrénu. Anča Heleně bezmezně důvěřuje a nechává se jí ovlivňovat víc, než by bylo jejím blízkým včetně Zuzany milé... Jak Halamová ovlivní život Liškových? A jak se k tomu jednotliví členové rodiny postaví?

Peškovi: Pustí si do života Evžena Šmýda?

Adriana se přes prázdniny vyrovnala s faktem, že jejím biologickým otcem je Evžen Šmýd, nepříjemný alkoholik, který o ni zřejmě nestojí, protože se jí od jejich konfliktu už neozval. Jenže hned po prázdninách ji zaskočí zpráva z nemocnice, že její otec měl velice vážnou nehodu. Adrianu tak čeká nelehké dilema – pustit si Šmýda do života, nebo ho nechat svému osudu? Při rozhodování najde opět velkou oporu v dědovi, jenž už co nevidět změří síly s protřelým sumcem Vinckem. Velkého pomocníka nalezne v Eddiem, jenž naprosto propadne rybářské vášni. A vám se ti dva postarají o spoustu zábavných situací…

Monika a Mára – Věrka konečně babičkou

Život Farských znovu zpestří Márova maminka Věrka, která stále čeká na usmíření se synem. Přestože názor na Moniku nezměnila a do jejího vztahu s Márou nepřestává vnášet napětí, neváhá ji využít k udobření s Kryštofem. Aby ho donutila jednat, vyrukuje s přesvědčivými argumenty – vážnými zdravotními problémy. Dalším velkým překvapením bude pro všechny její laskavá tvář, kterou ukáže Digi a jejím holčičkám. Najednou najde způsob, jak si alespoň částečně vykompenzovat babičkovské pudy, kterými dosud ztrpčovala život Monice. Jenže Farské čeká na podzim ještě jedna mimořádně těžká zkouška, která prověří jejich rodinnou soudržnost…


Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.