Co bude v Ulici na podzim 2016 nového?

START nové sezony Ulice! Žádost o ruku, porod, provalená tajemství, nové lásky, nevěra i stíny z minulosti

Dvanáctá sezóna přinese momenty plné napětí, emocí, romantiky i humoru. Děj zatraktivní nové postavy se zajímavými osudy. Tereza a David by za romantikou nemuseli chodit daleko, jenže záhy je i Matěje rozhodí Bětčina nevěra. Se začátkem školního roku navíc přibydou i starosti v podobě nového studenta Tobiáše Slámy. Liškovi se těší na miminko, ale nečekaně se objeví komplikace.

Těžké chvíle čekají také Maléřovi. Další setkání s farářem Rybou, při němž dojde i na souboj, je jen jednou ze zkoušek, kterým bude rodina čelit. Adriana jen září. Eddie ví, že ona je ta pravá, a tak chce jejich vztah posunout dál. Obrovskou důvěru do vnuččiny budoucnosti vloží odvážným gestem i Vlastimil Pešek. Vilma Nyklová přijme do pekařství prodavačku Vendulu, která ale převrátí co nevidět Nyklovým život kompletně naruby. Monika má po návratu z Afriky plnou hlavu Jáchyma. Mára si ale společný život představuje trochu jinak.

TEREZA JORDÁNOVÁ

Tereza, Matěj, David a spol. stráví konec léta na chalupě. Tereza si nyní může užívat plnými doušky single života. Má prázdniny, navíc za romantikou nemusí chodit daleko, protože kolega a kamarád David, do kterého byla před necelými dvěma roky platonicky zamilovaná, je také sám…

Jenomže život se začne vyvíjet trochu jinak, než jak by si tihle dva asi představovali. Co nevidět budou mít všichni plnou hlavu Matěje a Bětky, na kterou praskne její nevěra. Velké překvapení přinese i začátek školního roku. Do Davidovy třídy nastoupí nový student Tobiáš Sláma, pro kterého nebude přechod na jinou školu snadný. Tereza mu bude chtít co nejvíce pomoci, jenže právě tím si dost zavaří…

LIŠKOVI

Franta a Skyler se na podzim stanou rodiči. Porod bude hodně emotivní stejně jako události, jež mu budou předcházet. Vybojují si ti dva své společné štěstí navzdory rozdílným představám jejich blízkých, zejména otce Skyler Jean Clauda? Pro Anču bude narození malého „liščátka“ impulsem k další životní změně. Ráda by vychovala ještě jedno dítě, ale Bedřich má úplně jiné plány. Jeho kapela se slibně rozjíždí, konečně si může i on plnit své sny. Přitom netuší, že jejich fanynka a manažerka Jindra je do něj zamilovaná. Zůstane jen u platonické lásky?

MALÉŘOVI

Martin si uvědomuje, že kvůli své žárlivosti může Veroniku ztratit. Snaží se na důvěře i vztahu pracovat, ale zanedlouho se mu vše vymkne z rukou. Při dalším nečekaném setkání s farářem Rybou dojde dokonce i na pěsti. A další těžké zkoušky budou následovat… Také Rozina co nevidět pozná, jak komplikovaná může být láska. Rodinu překvapí i děda Josef s Radkou, kteří se o prázdninách tajně vezmou. Proč tak narychlo? A jak to ostatní, zejména Josefova dcera Veronika, přijmou?

PEŠKOVI

Adriana Pešková po dovolené s Eddiem jen září. Eddie i díky románku se Zorou pochopil, že Adriana je ta pravá, a dává jí to všemožně najevo. Co nevidět se rozhodne jejich vztah posunout o další důležitý krok dál a požádat Adrianu o ruku. Obrovskou důvěru do vnuččiny budoucnosti vloží odvážným gestem Vlastimil Pešek. Zdá se, že jediným mráčkem, ze kterého může sprchnout, je aktuálně abstinující Adrianin otec Evžen Šmýd, který se začne v Ulici objevovat častěji, než by bylo Peškovi milé.

NYKLOVI

Nyklovým se daří na všech frontách. Světlana dělá coby starostka pořádky na radnici, Lumírovi, jenž je stále na mateřské, se slibně rozbíhá divize Zlých koláčů a Vilma Nyklová slaví úspěch jako ochotnická herečka. Svůj čas by ráda věnovala i vnoučeti, a tak se rozhodne přijmout do pekařství novou prodavačku Vendulu. Jenže právě tahle nenápadná holka celé její rodině už brzy převrátí život vzhůru nohama. Kdo Vendula ve skutečnosti je a proč se objeví právě teď?

MONIKA A MÁRA

Monika má po návratu z Afriky jasno. Chce pomoci lidem, kteří tam žijí. Zároveň se snaží být oporou kamarádu Jáchymovi, jemuž exmanželka odpírá kontakt s dcerou. Moničina přílišná angažovanost se moc nelíbí Márovi, který má o životě s ní své představy. Potkají se s těmi jejími? Jak moc jim ovlivní život Jáchymovy problémy a Márovy zdravotní komplikace? Na rozdíl od nich zažívají neskutečnou renesanci vztahu Jitka s Oldou. Má to ale jeden háček. Jitka nechce, aby se o nich kdokoliv dozvěděl…

DIGI STRÁNSKÁ

Digi se konečně zamiluje. Není si však jistá, jak novou lásku přijme její okolí, hlavně dcerky a bývalý manžel Tony. Ten totiž stále věří, že ji získá zpět. A udělá vše možné, aby si její přízeň vybojoval. Také Věrka Marečková začne více zasahovat Digi do života. Po jejím boku by si totiž představovala někoho jiného, někoho, koho obě dvě velmi dobře znají. A jak je jejím zvykem, okamžitě se pustí do konspirací…

SIMONA A RUDOLF HLOŽÁNKOVI

Na novomanžele Rudolfa a Simonu, kteří od svatby počítají každou korunu, se konečně usměje štěstí. Vyhrají docela velké peníze, ovšem vzápětí přijdou první komplikace v podobě ztraceného tiketu. Informace o jejich výhře se navíc rozkřikne rychleji, než by čekali. Lidé v jejich okolí se začnou nečekaně vybarvovat, což oba dva dost zaskočí. A nejen to. Dá se štěstí koupit za peníze?


Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.