Co bude v Ulici na podzim 2019 nového?

Jubilejní patnáctá sezona Ulice začne již za pár dní. Nové díly seriálu jsou plné překvapivých zvratů, velkých novinek, zákeřných podrazů či nových lásek. Chybět nebudou ani zásnuby, porody, smutné prohry i okamžiky velkého štěstí. Na co se můžete těšit?

Matěj a Katarína

Matěje čeká hned po návratu z Kanady pár šokujících novinek. Zjistí, že je Katarína těhotná, a navrch se dozví, že on sám bude tátou. Tím však překvapivé zprávy zdaleka nekončí. Své k tomu má co říct také Ája či Katarínina rázná teta Lubica, pro niž je nemyslitelné, aby byla Katarína svobodnou matkou. Svou urputností ale vše jen zkomplikuje a navíc brzy přituhne i mezi ní a Vlaďkou… Jaké překážky ještě budou stát v cestě Matějovi a Kataríně? Splní se jim jejich velké přání?

Maléřovi

Martin se rozhodl pro život se Šárkou, kvůli které opustil rodinu. Na jaře se odstěhoval z domova a pronajal si byt, ovšem Šárka chce mnohem víc než jen být jeho milenkou. Byla by ráda, kdyby Martin sundal snubní prstýnek a s Veronikou se rozvedl. Podaří se jí docílit svého, byť ještě na jaře tvrdila, že Martina do ničeho tlačit nebude? A jak na tom bude opuštěná Veronika? Již brzy se kolem ní začnou motat hned dva ctitelé najednou – Lukáš Binar a Patrik Rousek. Který z nich má větší šanci? A co způsobí v rodině velké zemětřesení? Proč si na Veroniku a Martina došlápne Josef?

Evžen a Blanka

Blanka a Evžen spolu začnou na podzim bydlet. Adam a Kristýna Evžena berou, ale co s jejich vztahy udělá celá pravda o Evženově minulosti? Blanka navíc nebude řešit jen to. Kvůli záměrům radnice jí začne hrozit, že přijde o svou ordinaci, takže bude muset napnout všechny síly, aby rozhodnutí zvrátila. Podaří se? Aby toho nebylo málo, Blance se vrátí do života její manžel Luděk kvůli žádosti rozvod. A jednou obrovskou novinkou jí vyrazí dech i máma, jíž se život převrátí vzhůru nohama. Své sladké tajemství má navíc také Kristýna... Jak Blanka tohle všechno zvládne? Z čeho ji začne podezřívat Evžen? A jak do jejího života znovu zasáhne Luděk?

Jana

Radim Mareš hodlá zničit Janě kariéru, byť je jejím agentem. Právě to mu umožní dělat podrazy, kterými chce Janu dostat do kolen. Jana má naštěstí oporu v Jardovi, jenž jí doporučí svou známou právničku Elen Mrázovou, aby se Mareše s její pomocí jednou provždy zbavila. Jenže tak snadné, jak si to všichni představují, to rozhodně nebude. Mareš je totiž mistrem v zastrašování a moc dobře ví, co na Janu platí. Záhy se ukáže, že Jana není jeho jedinou obětí. Své zkušenosti, mnohem horší než Jana, s ním má také plachá, křehká Bára… Podaří se holkám najít spravedlnost? Jaké šrámy na duši se jen tak nezahojí? A jak to bude dál s Janou a Jardou?

Karla a Mára

Karla a Mára hodně touží po miminku, ale Karle se stále nedaří otěhotnět. Dokonce ani umělé oplodnění nepřinese kýžené plody. Pro oba je to hodně těžké období, nápor na jejich psychiku se neobejde bez následků. Jejich vztah čeká další těžká zkouška, jež ho opravdu prověří. Kromě vlastního dítěte budou ti dva nečekaně řešit i malého sirotka Vojtu, který se znovu ocitne v dětském domově s dalšími nepříjemnými zkušenostmi… Dočkají se Karla a Mára vytouženého potomka? Jak do jejich života zasáhne malý Vojta a jeho prarodiče? A jak Natálie, která nyní sice chodí s Jirkou Hermanem, ale do Máry je stále zamilovaná a začne ho nenápadně balit?

Magda

Magda lásku nehledá, protože u ní je na prvním místě její maminka, jež trpí Alzheimerovou chorobou. Jak už to ale bývá – člověk míní, pánbůh mění. Magdu potká velká láska, která však nebude bez překážek. Je pro ni Eddie, bývalý spolužák z vysoké školy, jenž má za sebou nepovedený vztah s Adrianou, opravdu ten pravý? Překvapivé přátelství a možná i láska vstoupí do života také její mamince Zdence, která se k ní na čas dokonce i nastěhuje. Náhodné setkání s roztržitým Tomášem Jordánem Zdence změní život. Po dlouhé době začne věřit, že i ona může mít normální vztah, byť její nemoc o sobě dává vědět čím dál častěji… Jak brát s nadhledem své handicapy? Mohou být Magda a Zdenka opět šťastné a těšit se na vše, co život přinese?

Peškovi

Vlastimil Pešek, Amálie i Evžen se už brzy dozví od Adriany novinku, která jim vyrazí dech. Adriana se jim totiž pochlubí svým miminkem, aniž by jim před tím řekla, že je těhotná. Na ostatní informace bude stejně skoupá. Kdo je otcem jejího dítěte? A jak si to představuje dál? Krátce na to čeká Vlastimila Peška ještě jedna šokující zpráva. Jeho sestra Marie se po letech náhodou potká s kamarádkou z mládí Jolanou, s níž ji překvapivě pojí mnohem víc než jen hluboké přátelství. To totiž přeroste v lásku… Jak Vlastimil Pešek všechny novinky přijme? Co to s ním a vztahy v rodině udělá?

Nyklovi

Vendula by ráda zrekonstruovala pekařství a udělala místo něj bistro. Ovšem sny jsou jedna věc, a drsná realita věc druhá. Vendula znovu nepříjemně narazí na úředního šimla a zakusí, jak dlouhé prsty Mastný na radnici má. Lumír to ale jen tak nenechá. Rozjede další kolo boje proti svému největšímu nepříteli, do kterého překvapivým způsobem zasáhnou také Ája či šedá eminence mafie Pokladník, s nímž mají Nyklovi z minulosti hodně špatné zkušenosti… Jak právě ti dva ovlivní život Nyklových? Podaří se Mastnému to, co chtěl udělat už na jaře – zničit Lumíra? Anebo děj nabere opačný spád, protože Mastný ve svém boji nakonec vsadí na špatné koně?

Liškovi

Mezi Ančou a Bedřichem to znovu jiskří. Randí spolu, užívají si jeden druhého, aniž by řešili, jak to s nimi bude dál. Jsou spolu, když spolu chtějí být, mají volný vztah, jenž jim vyhovuje. To se však změní ve chvíli, kdy se znovu objeví Petr Kaštan, jenž v Ulici překvapivě zakotví. Bedřich i díky tomu dospěje k rozhodnutí, jež jemu a Anče znovu změní život. Bedřicha navíc dožene jeho minulost, kdy kvůli Zuzaně nechtěně a shodou nešťastných náhod zabil člověka. Vyhledá ho totiž Dan, syn muže, jenž kvůli němu přišel o život… Co mu chce? Co bude pro Bedřicha a Anču hodně těžké? Jak jim ovlivní život Petr? A s čím se bude muset hlavně Bedřich nečekaně poprat?

Dominika a Tony

Miminko Dominiky a Tonyho přijde na svět krátce po prázdninách. Oba se na ně těší, ale Tonyho, jenž vyrůstal v dětském domově, zároveň sužují čím dál větší pochybnosti, jestli zvládne být dobrým tátou. Už samotný porod pro něj bude prubířským kamenem. Velkou oporu najde hlavně v Márovi a Karle, jimž narození jeho potomka svým způsobem změní život, a také ve Věrce, která se už nemůže dočkat vlastního vnoučete a v níž Tony objeví babičku ochotnou pomoci, kdykoliv mu poteče do bot… Jak Tony a Dominika zvládnou rodičovství?

Ota a Hedvika

Ota se po prázdninách nečekaně setká se svou osudovou láskou, jíž před dvěma lety utekl od oltáře – s Hedvikou. Přestože na ni chtěl zapomenout, stále se mu to nedaří. Teď je Hedvika zpět, ale je možné získat nazpět i její lásku a důvěru? A jak si Ota povede v novém školním roce ve třídě, do které chodí vyhlášení potížisté Filip, Jakub, Standa a Ben?

Rozina a Victor

Rozina a Victor se vrátí z prázdnin s obrovskými novinkami, jež pro ně znamenají velké životní změny. Jsou přesvědčeni, že k sobě patří, že našli toho pravého, a tak se v létě nečekaně zasnoubí. Už to musí Maléřovi docela rozdýchávat. Ti dva ale vyvolají doslova rodinné zemětřesení další novinkou… Jakou? Jak si to ti dva představují dál? A jak se to podepíše na vztazích v rodině?

Marečkovi

Věrka a Luboš se o prázdninách sestěhovali a opět spolu žijí, ovšem idylka, jakou si Věrka představovala, se nekoná. Arnošt a Luboš jsou jako dvojčata, bez sebe nedají pomalu ani ránu. Věrka tak musí znovu řešit svůj život s Lubošem, aby si připadala jako jeho partnerka, nikoliv pouze spolubydlící. A jako všichni rodiče, i oni budou prožívat synovy trable i radosti, na něž mají samozřejmě svůj názor… Co Věrku hodně zasáhne? Co u ní ocení Arnošt? A co Karla?

Filip a Kristýna

Kristýna je do Filipa zamilovaná již nějaký ten pátek. Hned po prázdninách mezi nimi přeskočí jiskra a Kristýna se začne vznášet na obláčku zamilovanosti. Filip jí lásku opětuje, ovšem po čase se ukáže, že každý z nich si představuje chození trochu jinak… Jak vezmou jejich vztah rodiče a jak spolužáci? A jak berou oni sami chození s tím druhým?


Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.