Nové postavy v Ulici na podzim 2014

V nové sezoně nekonečného seriálu Ulice se můžete těšit na nové postavy. Desátá sezona Ulice bude plná návratů. Hned na začátku sezony se vrátí z cest Vojta Kalich. Znovu se začneme setkávat s Otou Puklickým, Tomášem Jordánem i Jiřím Kreuzerem. Kromě nich se můžete těšit i na nové postavy, jež ovlivní životní příběhy hned několika uličních starousedlíků. Kdo to bude?

Rudolf Hložánek (Václav Kopta)

Rudolf Hložánek (Václav Kopta) - Seriál Ulice

Rudolf Hložánek je starším bratrem radního Antonína (Miroslav Hanuš). Přestože vás podoba těch dvou ihned praští do očí, povahově jsou každý jiný. Zatímco z Antonína se stal úspěšný komunální politik, který lehce proplouvá životem díky své morálně flexibilní povaze, s Rudolfem se život příliš nemazlil. Utrpěl pracovní úraz, jehož následky si nese dodnes.

Když zachraňoval kolegu, který dostal mezi kolejemi infarkt, vlak mu poranil páteř a pánev. Od té doby chodí o berlích. Je vdovec, sám vychoval dnes už dospělého syna. Přestože je pohybově omezený, nechybí mu chuť do života ani smysl pro humor. Je dobrosrdečný, veselý a velice zručný. Oproti bratru Antonínovi je klidnější, ale nemá rád, když ho někdo lituje. To se pak dokáže pořádně rozčílit.


Veronika Maléřová (Hana Holišová)

Veronika Maléřová (Hana Holišová) - Seriál Ulice

Veronika Maléřová žije s manželem Martinem (Tomáš Dastlík) a dětmi Filipem a Rozinou na Moravě. V regionu, kde bydlí, ale není snadné najít práci, a tak pracuje jen Martin. Maléřovi si proto nežijí nad poměry. I přes to jsou spokojení a mají harmonické manželství, v němž je Martin hlavou rodiny a Veronika krkem, který tou hlavou otáčí. Veronika je rázná, racionální.

V porovnání s Martinem se snadněji rozčílí, ale zpětně dokáže uznat svou chybu. Rodina je jí nade vše. Proto se o ni stará s láskou a vytváří teplo domova. Jejím největším snem je jet s rodinou k moři, což se jí zatím z finančních důvodů nepodařilo. Mezi její koníčky patří vaření, zahrada a výroba bylinkových čajů a olejů.


David Kučera (Matouš Ruml)

David Kučera (Matouš Ruml) - Seriál Ulice

David Kučera je učitelem fyziky a zeměpisu na gymnáziu, na kterém nastoupí na praxi Tereza Jordánová (Patricie Solaříková). Studenti ho mají rádi. Má u nich přirozenou autoritu, o které Tereza, jež s učením teprve začíná, zatím jen sní. Davida jeho profese baví.

Nejšťastnější je, když se mu podaří studenty zaujmout něčím, co jeho samého nadchne. David je přátelský, milý a oblíbený. Má ale jeden zlozvyk, kterým svého kolegu a parťáka ze školy Otu Puklického (Filip Rajmont) přivádí k šílenství – neustále řeší nějaké hlavolamy, skládačky a rébusy.


Jakub Valchář (Tomáš Měcháček)

Jakub Valchář (Tomáš Měcháček) - Seriál Ulice

Jakub Valchář je hercem na volné noze. Divadlo miluje nade vše, ale aby se uživil, občas přijme i menší roli v televizi, muzikálu nebo kývne na nabídku účinkovat v reklamě. A když je nouze, nebrání se ani práci za barem.

Je velmi nadaný, má nadprůměrné hudební vzdělání, dobře zpívá i tancuje. Žije tak trochu bohémským životem, miluje volnost a svobodu. Je spontánní, otevřený a srdečný. Rád své okolí baví vyprávěním zábavných historek. Navíc si dokáže udělat legraci i sám ze sebe.Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.