Nové postavy v Ulici na podzim 2015

V nové sezoně nekonečného seriálu Ulice se můžete těšit na nové postavy. Desátá sezona Ulice bude plná návratů. Hned na začátku sezony se vrátí z cest Vojta Kalich. Znovu se začneme setkávat s Otou Puklickým, Tomášem Jordánem i Jiřím Kreuzerem. Kromě nich se můžete těšit i na nové postavy, jež ovlivní životní příběhy hned několika uličních starousedlíků. Kdo to bude?

Patricie a Julie Stránské (Marie Page a Ida Chloubová)

Patricie Stránská (Marie Page) - Seriál Ulice

Julie Stránská (Ida Chloubová) - Seriál Ulice

Páťu s Julinkou čekají velké změny. V srpnu se poprvé podívají do Ulice. A zanedlouho se do ní spolu s mámou i nastěhují. Na Prahu i nové kamarády si budou zvykat poměrně snadno. Horší to ale bude se steskem po tátovi.

I když jsou dvojčata, každá z holek je jiná. Jemná Julinka sice tíhne k mámě, jenže po tátově náhlém skonu se uzavře spíš do sebe. Živelná Páťa si bude naopak ztrátu tatínka léčit zlobením a průšvihy.


Justine a Jean-Claude van Ruyter (Amy Huck a Thomas Zielinski)

Justine van Ruyter (Amy Huck) - Seriál Ulice

Jean-Claude van Ruyter (Thomas Zielinski) - Seriál Ulice

Skyleřini rodiče jsou každý z úplně jiného těsta. IT specialistka Justine je srdečná a veselá volnomyšlenkářka. Její introvertní manžel, malíř Jean-Claude, působí spíše stroze a přísně.

Také k výchově jediné dcery Skyler přistupuje každý z nich jinak. Jean-Claude je až přehnaně citlivý a hlídá ji jako oko v hlavě. To znepříjemní život hlavně Frantovi, jenž chce být se Skyler co nejvíce sám...


Helena Halamová (Petra Lustigová)

Helena Halamová (Petra Lustigová) - Seriál Ulice

Frantova bývalá učitelka se už nějakou dobu věnuje esoterice, seberozvoji a léčitelství i když není doktor. Píše blog, přednáší, vede semináře, dělá bylinkové směsi na míru, ať už v duchovní či zdravotní sféře. Pro ni je to jeden celek.

Anče pomáhá najít samu sebe, postupně se stává její nejlepší kamarádkou. Je jí nejen průvodkyní novým světem sebepoznávání, ale začíná čím dál více ovlivňovat i chod rodiny Liškových.


Učitelka Landová (Kateřina Holanová)

Učitelka Landová (Kateřina Holanová) - Seriál Ulice

Učitelka Diginých dvojčat Julie a Patricie „převádí“ v první třídě děti ze školky do školy. Své povolání miluje, realizuje se v něm. Děti ji mají rády, protože její opravdový zájem okamžitě vycítí.

Na první pohled je vstřícná, jenže její snaha o empatii za každou cenu se občas míjí účinkem. To se děje hlavně u Digi, která o žádný zvláštní přístup pro sebe a své dcery opravdu netouží.Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.