Nové postavy v Ulici na jaře 2016

Již brzy přijdou do Ulice nové postavy, které se postarají svému okolí čí blízkým o nejedno překvapení. Jaké budou a komu vstoupí do života?

Do příběhů starých známých z Ulice zasáhnou už brzy nové postavy, které u někoho pořádně zamíchají kartami, někomu zkomplikují život, jinému nasadí brouka do hlavy, v dalším vzbudí nečekané city. Kdo a jak zahýbe v nejbližších dnech ději v Ulici?

Hedvika Gregorová (Lenka Zahradnická)

Hedvika Gregorová (Lenka Zahradnická) - Seriál Ulice

Hedvika je Márova spolužačka z mateřské školy, kterou si Věrka vyhlédne jako novou synovu partnerku. Veselá, nekomplikovaná, atraktivní Hedvika je přesně podle Věrčina gusta. Svobodná matka, jež čeká na toho pravého, jímž je dle Věrky jednoznačně její Kryštof.

Muži chtějí Hedviku bohužel hlavně do postele, i když ona svých ženských zbraní vědomě nezneužívá. Touží po jediném – mít kompletní rodinu a nezůstat se svým synem sama. Najde v Ulici toho pravého? A co způsobí mezi Monikou a Márou?


Děda Josef Kolář (Ivan Vyskočil)

Děda Josef Kolář (Ivan Vyskočil) - Seriál Ulice

Otec Veroniky Maléřové býval brněnským švihákem. Po svatbě se přistěhoval do Loučky na statek rodičů své manželky – Veroničiny maminky. Má specifický smysl pro humor. Veronika tátu miluje, je mu podobná v emotivitě i výbušnosti.

Také děti mají dědu moc rády. Obzvlášť blízký si je Veroničin táta s Rozinou, která na něj hodně dá. Prozradí Josef rodině, proč začal tak často jezdit do Prahy?


Fanynka Jindra (Bohdana Pavlíková)

Fanynka Jindra (Bohdana Pavlíková) - Seriál Ulice

Horlivá fanynka Bedřichovy a Ondrovy kapely Starý vercajk je holkou do nepohody. Bezprostřední, otevřená, fajn ženská do party, bezva kámoška, jež nezkazí žádnou srandu.

Bezdětná a svobodná Jindra žije hudbou, ráda si dá pivo, posedí v hospůdce, s ničím se moc nepáře, dlouze nic neřeší. Zakouká se do někoho z kapely? Anebo jí padne do oka někdo jiný z Ulice?Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.