Nové postavy v Ulici na jaře 2017

Zejména dámy si na jaře přijdou na své. Do Ulice má namířeno hned několik nových sympaťáků, kteří zamotají hlavu nejen něžnému pohlaví. Na koho se můžete těšit? Jedním z nováčků v Ulici je i Ota Balage.

Ota Balage (Jerry)

Ota Balage (Jerry) - Seriál Ulice

Tenhle chlapík se neustále pohybuje na hraně zákona. Za noc dokáže vydělat pořádný balík peněz, ale když nemá svůj den, umí stejně rychle o své finance přijít. Navíc je to velký pokušitel, kvůli kterému začne riskovat hned několik vašich starých známých z Ulice. Dokonce i ti, do kterých byste to vůbec neřekli, třeba Márův táta Luboš…


Robert Bláha (Vuk Gojkov Čelebić)

Robert Bláha (Vuk Gojkov Čelebić) - Seriál Ulice

Na první pohled sympatický muž bude novým přírůstkem na radnici, kde se stane blízkým spolupracovníkem Světlany Nyklové. Vždy perfektně upravený, pohledný, sebevědomý Robert dokáže velmi rychle odhadnout lidi a pak podle toho i jednat, aby dosáhl svého. Bezchybnou fazonou dokonale maskuje své temnější povahové rysy, které se čas od času projeví v jeho chování. Pro ženy je hodně atraktivní, takže o něj bude docela velký zájem nejen na radnici.


Pavel Pelc (Jan Řezníček)

Pavel Pelc (Jan Řezníček) - Seriál Ulice

Nesmělý mladý řezník Pavel je vnukem jedné dobré známé Vilmy Nyklové. O mase dokáže vyprávět tak barvitě, že se vám za chvíli začnou sbíhat sliny. Jakmile ale opustí toto pro něj bezpečné téma, komunikace začne trochu váznout. Není to žádný podrazák, člověk se na něj může ve všem stoprocentně spolehnout. Podle Vilmy Nyklové prostě ideální partner pro Vendulu. Proto udělá všechno pro to, aby ty dva dala dohromady.


Bruno Taubr (Jaroslav Blažek)

Bruno Taubr (Jaroslav Blažek) - Seriál Ulice

Mladší brácha Karly, parťačky Jirky Hermana, je samorost s originálním myšlením i pořádný průšvihář. Na všechno si chce přijít sám, dokonce i za cenu natlučeného nosu. Svým nestandardním přístupem k životu a situacím, ve kterých se ocitne, se postará o krušné chvilky hlavně Karle. Bruno má prostě dar neustále si komplikovat život. A když na to přijde, umí nechtěně zavařit také lidem ve svém okolí…Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.