Nové postavy v Ulici na podzim 2017

Do Ulice má namířeno hned několik nových postav, které hodně zasáhnou do osudů vašich starých známých. Těšit se může nejen na Věrčinu lásku z mládí, ale také lamače srdcí, hezkou rusovlásku či povedenou Pepanovu dceru Jiřinku.

Michal Štrunc (Vladimír Kratina)

Michal Štrunc (Vladimír Kratina) - Seriál Ulice

Sládek Michal Štrunc se objeví jako zásadní a dosud utajená postava z Věrčiny minulosti. V mládí se velmi milovali, byla to středoškolská láska z chmelové brigády. Chodili spolu do chvíle, než se Věrka sblížila s autobusákem Lubošem. Michal je přitom Lubošovým pravým opakem – optimistický, komunikativní, s rozhledem, muž v plné síle, který se nebojí žádné práce. Tu naopak vyhledává, takže jeho pivovar i výčep skvěle prosperuje. S Věrkou ho pojí vzpomínky i vzájemné sympatie, jimž uplynulé roky neubraly nic na jejich síle. Jak Michal ovlivní manželství Marečkových? Luboš začne o svou ženu po dlouhé době zase bojovat.


Aleš Vašečka (Denny Ratajský)

Aleš Vašečka (Denny Ratajský) - Seriál Ulice

Sympatický, neohrožený Aleš je členem hasičského záchranného sboru. Během jednoho z nespočtu výjezdů bude zasahovat i ve škole ředitelky Puklické, kde zachrání malého Šímu. Díky tomu se seznámí s jeho mámou Gábinou, která mu hned padne do oka. Gábinu mužný hasič také zaujme, ale s muži už má své zkušenosti, takže si hned tak někoho nemíní pustit do života. Jenže Šíma se v Alešovi okamžitě vzhlédne a začne ho brát tak trochu jako náhradního tátu a parťáka. Získá si Aleš i Gábinino srdce, nebo se do něj zamiluje jiná?


Jiřinka Pavlicová (Anděla Jirotková)

Jiřinka Pavlicová (Anděla Jirotková) - Seriál Ulice

Pepanova dcera Jiřinka roste jako z vody. Letos jí bylo už šest let. Na podzim půjde do školy, kam se na rozdíl od svých vrstevníků hodně těší. Když se s ní chvíli bavíte, jen žasnete, jak se mohlo takové bystré a inteligentní dítě narodit právě Pepanovi a Blaženě. Těm se na podzim rozroste rodina o dalšího člena, a tak si Jiřinku začnou více užívat také teta Simona a strejda Rudolf. A občas budou jen koukat, co všechno dokáže a jak si umí poradit s tátou, jenž je přímo magnetem na průšvihy.


Mário Doubek (Jiří Kniha)

Mário Doubek (Jiří Kniha) - Seriál Ulice

Rapper Mário zlomil Vendule před rokem srdce. Kvůli němu odešla ze Sokolova do Prahy, aby našla svého biologického tátu a pokusila se o nový začátek. Teď se jí Mário znovu vrátí do života a bude jen koukat, jak se Vendula změnila. Už to není ta puťka, která na něm mohla oči nechat a snesla by mu modré z nebe. O co více je pro něj Vendula nyní nedostupná, o to více ji bude chtít sbalit. Vedle toho však nepřestane zapomínat ani na svou hudební kariéru. Co na Mária řekne Vendulina nová rodina?


Ája Holoubková (Barbora Mudrová)

Ája Holoubková (Barbora Mudrová) - Seriál Ulice

Hezká rusovláska Ája studuje dálkově vysokou školu. Jejím snem je stát se úspěšnou byznysmenkou, byť zatím netuší, v jakém oboru by vlastně chtěla podnikat. Doufá, že v Praze narazí na někoho, kdo jí pomůže její byznys nastartovat, nejlépe na nějakého pohledného, úspěšného muže, kterého by i sbalila. A jeden takový se jí jednoho dne připlete do cesty. Není jím nikdo jiný než Robert Bláha, jenž umí zapůsobit na jakoukoliv ženu. Jak Ája zasáhne do Robertova života?


Chosé (Milan Šimáček)

Chosé (Milan Šimáček) - Seriál Ulice

Tenhle chlapík klame tělem. Na první pohled podsaditý, bodrý dobrák, ovšem nenechte se zmást. Když jde do tuhého, umí si jít pěkně tvrdě za svým. Sám o sobě s oblibou říká, že podniká. K ženám dokáže být galantní a pozorný, v lidech vzbuzuje důvěru, je neobyčejně zdatný v komunikaci. Má ale i svou odvrácenou tvář, kterou pozná na podzim i Luboš Mareček… Jak se Chosé podepíše na Lubošově životě?Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.