Nové postavy v Ulici na podzim 2019

V Ulici se po prázdninách objeví i pár nových postav, jež od základů změní život těm, které už velmi dobře znáte a jejichž osudy pravidelně sledujete. Hned dva nováčci zasáhnou do příběhu rodiny Peškových. Další okoření život Matějovi a Kataríně. A novou posilu získá proti Marešovi také Jana.

Jolana Berková (Miluše Šplechtová)

Jolana Berková (Miluše Šplechtová) - Seriál Ulice

Marie se s kamarádkou z mládí a spolužačkou ze střední školy Jolanou potká čirou náhodou v lázních. Od konce školy spolu ty dvě nebyly v kontaktu, o to víc si mají nyní co říct. Jsou každá jiná, záhy však zjistí, že je pojí mnohem víc než jen přátelství. Jolana vrátí Marii naplno do života nejen svou láskou, ale i vitalitou, nadhledem a rozhledem. Tím bude hodně imponovat také Vlastimilu Peškovi. Tak moc, že na ni začne Amálie dokonce žárlit, aniž by ti dva tušili, jak se věci doopravdy mají, což přinese i hodně úsměvných situací… Jak Jolanu přijme Mariina rodina, až zjistí pravdu? A jak moc ovlivní Jolana Mariin život?


Lubica Martináková (Marta Sládečková)

Lubica Martináková (Marta Sládečková) - Seriál Ulice

Temperamentní Lubica je tetou Kataríny a zároveň i její kmotrou. Je to pro ni velký závazek, zejména poté, co zemřela její sestra, Katarínina máma. Jakmile zjistí, že je Katarína těhotná, začne jí i Václavovi pomáhat, jak jen to půjde. Bohužel je až moc razantní a navíc jim začne zasahovat do života víc, než by jim bylo milé, byť to myslí dobře. S Václavem ji pojí nejen příbuzenský vztah, ale také jedno velké tajemství… Kam až Lubica zajde ve snaze páchat dobro? A proč začne být velmi brzy na kordy s Vlaďkou?


Luděk Volák (Vasil Fridrich)

Luděk Volák (Vasil Fridrich) - Seriál Ulice

O Blančině manželovi se v Ulici hodně mluví již přes rok, ale zatím jste se s ním nesetkali. To se ovšem brzy změní. Blančin ex, za něhož je stále provdaná, se jí znovu vrátí do života v souvislosti s jejím rozvodem. A jak už to tak bývá, každý z nich si rozvod a vyrovnání představuje trochu jinak. Navíc je stále spojují jejich děti, které občas potřebují oba rodiče… Co řekne Luděk na Blančin nový vztah s Evženem? Jak Evžen skousne Luďkovu častější přítomnost v Blančině blízkosti? A jaký je vlastně muž, do kterého se Blanka zamilovala už na vysoké škole? Prozradíme vám, že jen co přijde, ukáže se jako opravdový muž činu…


Bára Petrlová (Eliška Hanušová)

Bára Petrlová (Eliška Hanušová) - Seriál Ulice

Křehká a plachá studentka fotografie Bára si přivydělávala jako hosteska a modelka. Stejně jako Jana uvěřila Radimu Marešovi a dostala se pod křídla jeho agentury. Spálila se podobně jako Jana, ovšem v jejím případě to bylo mnohem horší. Ji Radim Mareš nakonec znásilnil. Už brzy bude spolu s Janou hledat spravedlnost a odškodnění za to, co jim Mareš udělal… Podaří se holkám tuhle bitvu vyhrát?Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.