Startuje osmá sezóna

Nejsledovanější denní seriál Ulice začíná již svou osmou sezonu! A na co se můžete těšit? Pojďte s námi nahlédnout pod pokličku seriálu Ulice a seznámit se s osudy, které její obyvatele čekají.

Tentokrát se máte na co těšit hned při rozjezdu osmé sezony seriálu. Frantova první láska, třináctá komnata Vlastimila Peška, Lídiny malé manželské intriky, z nichž by později mohl být velký problém, anebo taky velká radost. Kromě toho i změny u Hejlových, Miriam vs. Hložánek – další kolo s nezvyklým průběhem, romantická láska ve chvíli, kdy ji už nečekáte, či velká akční scéna, jaká nemá v dějinách Ulice obdoby. Sečteno, podtrženo: jiskření nejen u studentů, smích, pláč, napětí i chvilky obyčejných lidských radostí. Vaši staří známí jsou zpět!

Libuška Neumannová

Když Libuška v sedmnácti otěhotněla, nebyla ještě na mateřství připravena. Postupně si se synem Borisem vypracovala krásný vztah. Bývalý přítel a otec Borise - Eliáš se k ní po letech vrátil, ovšem neustál rodinný život a začal Libušku týrat. Libušku po prázdninách nacházíme v protialkoholní léčebně, kde se snaží zapomenout na soužití s tyranským Eliášem. Naštěstí má rodinu, která se o ni stará a usnadňuje její návrat do normálního života – Libuška mění práci a začíná znovu. Stíny minulosti ovšem jen tak nezmizí.

Anička a Bedřich Liškovi

Anna už v moc nedoufala. Vše změnilo setkání s Bedřichem Liškou. Vzali se a za své přijali dvě opuštěné děti – Františka a Emu. Anička byla šťastná až do doby, než ji Bedřich podvedl. Na podzim Bedřich způsobí požár, při kterém v jediném okamžiku přichází o víc než jen o svou dílnu. Tragické důsledky požáru však paradoxně dopomohou k velkému obratu v Bedřichově životě.

Vlastimil Pešek a Amálie Seidlová

Vlastimil se léta marně pokoušel vychovat svou vnučku, aby nakonec zůstal sám, zraněný a smutný. Až vztah s Miriam ho postavil na nohy, i ona od něj ale odešla. Nakonec potkal Amálii, partnerku do nepohody. Teď se Vlastimil po vzoru Cyrila Hejla opět pokouší narovnat vztahy se svou rodinou. S dcerou a vnučkou, které mu po letech znovu vstoupí do života, to ale bude mít pořádně těžké. Jejich úmysly totiž nejsou zdaleka tak čisté jako jeho. Velkou zkouškou kvůli tomu projde i jeho dosud idylický vztah s Amálií.

Miriam Hejlová

Miriam jsme poznali jako přísnou profesorku, sdílející domácnost se svým dospělým synem. Když se Jarda konečně odstěhoval, odhodlala se žít i ona. Přátelství s Vlastimilem Peškem jí otevřelo oči, návrat manžela Cyrila pak srdce. Nyní se Miriam zvolna vyrovnává s velkou životní ztrátou a znovu nachází smysl života ve své pedagogické praxi – konkrétně v pomoci studentovi, který utekl z domova. Přitom jde o někoho, kdo jí před časem hodně ublížil.

Tereza a Matěj Jordánovi

Dvojčata Tereza a Matěj mají za sebou gymnázium, vyrovnala se s rozvodem rodičů a úspěšně vstoupila do dospělého života studiem na vysoké škole. Tereza se dala znovu dohromady s Vojtou, který i díky ní překonal následky vážného zranění. Jejich vztah však čeká další těžká zkouška… U Matěje to vypadá, že konečně našel tu pravou. Otázka je, zda jeho zamilovanost přežije první setkání s realitou – Bětčiným nevyzpytatelným otcem.

Pavel „Admirál“ Klimeš (Roman Zach)

Bývalý horolezec, který je zvyklý vyhrávat. Muž překvapivých gest - kam přijde, tam je ho plno, ale má skutečný šarm, takže ho všude s radostí přijímají. Coby majitel firmy na outdoorové oblečení má sebejistotu člověka, který si peníze vydělal sám. Plní si dětská přání, žije život, jaký by mu někteří z nás záviděli: v létě plachtí, v zimě lyžuje, auta střídá jako ženy (a obráceně). Jedinou konstantou jeho života je dcera Bětka, s níž má úžasný vztah – sám ji vychoval a navzájem jsou si nejlepšími kamarády. Teď je otázka, jak Pavel, kterému nikdo neřekne jinak než admirál, přijme dceřina nového přítele Matěje…


Zdroj: http://ulice.nova.cz/clanek/novinky/divaky-ulice-ceka-jiz-osma-sezona.html.