Ulice 7.1.2014 - 2519. díl

Lumír se ráno probudí s obrovskou kocovinou. Už to by samo o sobě stačilo. Jenže jakmile se objeví v kuchyni, pustí se do něj Milada kvůli zničené šále. Lumír ji bude marně ujišťovat, že takhle zatočit s jejím dárkem nechtěl.

Když už Lumír bude u toho vysvětlování, vzpomene si, že se včera domluvil se Světlanou na návštěvě. To bude pro naštvanou Miladu poslední kapka. Rezolutně prohlásí, že nic takového nepřichází v úvahu. Lumír se však nedá a hned se vytasí s protiargumenty. Světlana přijde i se svým přítelem Pavlem a navíc také uvaří. Miladě nezbude nic jiného než kapitulovat… Proč bude Lumíra stavět do latě Nyklová? Proč bude Milada na Světlanu žárlit? Jak společná večeře u Lumíra a Milady dopadne? Čím Milada ostatní dostane? Proč jí Lumír vynadá, jakmile návštěva odejde?

Co je s Mikim?
Libor bude stále napjatě čekat na telefonát od Karolíny. Slíbila, že se kvůli Adámkovi ozve po Novém roce, ale pořád nic. Libor si nebude jistý ani tím, zda o jejich domluvě už ví Igor. Ovšem jeho trpělivost má své meze. Mámě se Libor svěří, že pokud se Karolína co nejdříve neozve, zavolá jí on sám. Plnou hlavu starostí budou mít i Miki s Jirkou. Firma se jim natolik rozjela, že nevědí, co dřív. To se moc nebude líbit Míše, na kterou Miki nemá vůbec čas… Proč dnes Míša odmítne jít k Mikimu? Co se s Mikim děje? Proč o něj bude mít starost Libor? A proč Boris skončí ve vyhnanství?

Adriana krade u dědy
Adriana bude jako na trní. Dnes by měla dát první splátku za zboží, které jí děda koncem roku zabavil, jenže s financemi bude stále na nule. Její jedinou nadějí bude momentálně Eddie, jenž jí slíbil půjčku dvaceti tisíc. Eddie sice peníze donese, ovšem nebude to ani půlka obnosu, který Adriana nutně potřebuje. Ta už bude natolik v koncích, že se i přes mámino včerejší varování vypraví za dědou… Kolik peněz Eddie nakonec pro Adrianu sežene? A jak Adriana pochodí u dědy? Proč u něj bude krást? Co všechno mu vezme? Na čem se Vlastimil Pešek domluví s Klárou? A jak Jitka odnese Klářinu nedbalost?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí

Ulice 7.1.2014 - 2519. díl

Zdroj: http://ulice.nova.cz