Ulice 11.1.2019 - 3590. díl - Tereza končí v Ulici

Původně měl být David pryč jen jeden semestr, ale těsně před Vánoci dostal nabídku, která se neodmítá. Má možnost zůstat na univerzitě v Linci, dělat práci, která ho baví a naplňuje, posunout se profesně o pořádný kus dál. S Terezou mají během školního roku kvůli tomu tak trochu vztah na dálku, i když David za ní pravidelně každý týden jezdí. Jenže dny, kdy nemůžou být spolu, jsou pro ně čím dál těžší. A tak Tereza dospěje k rozhodnutí, jež se u ní dalo čekat. Přesto jím vyrazí ředitelce školy Božence Puklické dech… Co jí Tereza oznámí? A jak se k tomu Puklická postaví?

Tereza a David se snaží být spolu v kontaktu co nejvíce. Navzájem se jim po sobě stýská, je to pro ně nyní hodně těžké. O to větší radost mají z drobných posunů a krůčků, jež směřují k hlavnímu cíli – jejich společnému životu v Rakousku…

David se Tereze pochlubí velkou novinkou. Podařilo se mu sehnat pro ně byt. Tereze slíbí, že jí co nejdříve pošle fotky, aby se z něj mohla těšit stejně jako on. Tereza má na jednu stranu radost, na druhou stranu je to pro ni čím dál těžší, protože tohle chce s Davidem prožívat, ne pouze sdílet. A tak v ní dozraje rozhodnutí co nejdříve to změnit… K čemu se Tereza odhodlá? Jak na to zareaguje učitelka Puklická? Co se moc nezdá Kalinovi v souvislosti s Magdiným nástupem? A jakou lekci dá Ota Filipově partičce?

Petrovy naschvály

Anča má od rána zase plnou hlavu Franty, což začíná docela vadit sebestřednému Petrovi. Ančiny obavy chápe, dokáže si představit, jak nyní asi Frantovi je, ovšem podle něj by ho měla Anča nechat být, aby se s tím vypořádal sám. Anča na to má ale jiný názor. Hned po práci se za Frantou vypraví, aby ho povzbudila. Skleslý Franta s ní však téměř nekomunikuje… Co je pro něj nyní nejhorší? Vůči čemu se dost ostře ohradí? Co provede Evě a Milošovi Petr? A jak na to zareaguje Anča?

Novinka u Dominiky a Tonyho

Mára pomáhá tátovi s hledáním pronájmu, aby měl zase kde bydlet. Jenže sehnat něco slušného a laciného není v dnešní době ani trochu jednoduché. Později Luboš překvapí své blízké knížkou, kterou nechá u syna pro Věrku. Ještě větší překvapení ale zažijí Karla a Mára v Coolně, kde se dozví novinku dne od Dominiky a Tonyho… Jakou? Jak se k tomu Dominika a Tony postaví? A jak to vypadá s otěhotněním Karly? Co prozradí Věrce?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj: http://ulice.nova.cz