Ulice 28.5.2019 - 3687. díl - Mareš se vybarvuje

Kde jsou hranice mezi pomocí a manipulací? Komu důvěřovat, a před kým se mít na pozoru? Jana věří, že jí Radim Mareš pomůže s rozjezdem její kariéry. Důvěřuje mu, na rozdíl od Roziny nevidí za jeho kroky nic divného. Ani Rozinino varování jí neotevře oči, což se jí škaredě vymstí. Mareš nečekaně odhalí svou druhou tvář a dá jí hodně ošklivou lekci, ze které se jen tak nevzpamatuje… Co se stane? A kdo Janě překvapivě pomůže?

Jana je ráno zase pořádně skleslá. Rozině přizná, že je to kvůli Brunovi, jenž si ji odstranil z přátel i ze sledování na sociálních sítích. Rozina se Bruna zastane, čímž Janě jen přisype sůl do jejích ran. Zároveň si tím Jana jen potvrdí své přesvědčení, že v Rozině nemá tak velkou oporu, jak si myslela…

Janu i Rozinu vzájemný nelad mrzí. Rozina a Tobiáš se Jany později zastanou před Brunem, ale ten v tom má jasno. Než si stále drásat zlomené srdce při pohledu na Janiny příspěvky na sociálních sítích, raději udělal radikální řez. Přestože je Jana na dně kvůli Brunovi, na party se večer chová naprosto profesionálně, což Radim Mareš hodně ocení. Vzápětí se ale Janě postará o velmi krušné chvilky… Co Mareš Janě udělá? Jaké to má následky? A kdo si začne dělat o zničenou Janu starost?

Marie proti všem

Blanka ráno balí a připravuje se na odjezd do Norska. Dost ji překvapí, když Adam přizná, že tátu docela zajímalo, s kým do Norska jede. Víc než svého bývalého ale Blanka řeší mámu, která jen co přijde, hned začne nasazovat na Evžena a Amálii. Blanka ji ale celkem rázně stopne. Podobně se zachová také Vlastimil Pešek, jenž s ní potřebuje probrat, komu má Evžen nakonec za zájezd zaplatit. Jakmile o tom Pešek začne mluvit, Marie si neodpustí rýpavé poznámky na Amáliinu adresu… Jak Marie narazí u Vlastimila Peška? Jaký bude nakonec odjezd Blanky a Evžena? A proč se Marie pustí docela drsně do Amálie?

Věrčino podezření

Karla to ráno dostane, což pro ni znamená začátek procesu umělého oplodnění. Chystá se vyrazit co nejdříve na kliniku pro hormonální injekce, jež si bude denně píchat. Mára ji v tom nenechá a na kliniku jede s ní. Domů si později Mára přiveze pár letáčků, na základě kterých jeho máma usoudí, že miminko je konečně na cestě… Co si o tom myslí Luboš? Co dychtivé Věrce doporučí? A čím ho Věrka docela potěší?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj: http://ulice.nova.cz