Ulice 18.2.2020 - 3832. díl - Jakubova pomsta Otíkovi

Jak se mohou zvrtnout studentské vtípky namířené proti kantorovi? Čeho všeho jsou občas schopní studenti, aby se pomstili za špatné známky? Ota se stal pro Jakuba úhlavním nepřítelem číslo jedna kvůli pětce na vysvědčení, jež zapříčinila, že od rodičů nedostal k narozeninám auto. Nyní Jakub udělá vše možné, aby Otovi pořádně znepříjemnil život. Bohužel se jeho akce nemile dotknou i Hedviky a Vaška, s nimiž Ota zažije… Co všechno si Jakub na Otu vymyslí? Proč kvůli tomu stráví Hedvika bezesnou noc a skončí v slzách?

Vašek, Ota a Hedvika si i nadále zvykají na společné bydlení, což se neobejde bez menších trapasů i nepříjemností. Ota se pořád snaží dokazovat Hedvice, že je přímo ideálním partnerem. Pomáhá jí, hýčká si ji, dává jí najevo svou lásku. Tentokrát naplánuje společný pohodový večer, jenže vše se zvrtne ve chvíli, kdy do bytu vrazí chytač hadů… Jaké pozdvižení tam způsobí? Proč stráví Ota a Hedvika takřka bezesnou noc? A jak se pobaví na Otův účet Jakub se Standou?

Dan se snaží

Dana včerejší incident s Frantou i napětí v práci hodně mrzí. Aby dohnal skluz, který má, a vyžehlil si to u Bedřicha, přivstane si a jde do dílny brzy ráno. Bohužel narazí na zamčené dveře. Nenapadne ho proto nic jiného než zavolat Ondrovi, kterého tím znovu akorát naštve. Pochopení pro něj má opět Anča, jež se mu stává oporou, a překvapivě také Franta… Jak se Anča zastane Dana? Jak Franta? Proč se mu Bedřich nakonec omluví? A k čemu se odhodlá Alice?

Výslech Mastného

Vilma Nyklová, Růža a Jarmila Pelcová i nadále pracují na nové hře, jejímž prostřednictvím chtějí usvědčit Milenu Pumrovou z napadení Mastného. Zatímco ty tři mají jasno, policie po pachateli stále pátrá. Karla a Jirka Herman konečně vyslechnou Radka Mastného, jenž se před pár dny probral z umělého spánku… Co se policie dozví v nemocnici? Co se ani trochu Mastnému nelíbí? Co je velkou nadějí pro Vendulu? A proč Lumíra naštve Tonda Hložánek?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj: http://ulice.nova.cz

>