Ulice 25.8.2020 - 3877. díl - Tomáš se dovídá o anestezii

Jak se vyrovnat se smutnými pravdami a přijmout to, na co není člověk nikdy připraven? Jakou sílu dává opravdová, bezpodmínečná láska? Tomáš stále nedokáže pochopit, co se děje se Zdenkou, proč ho tak najednou odřízla a na poslední chvíli zrušila odlet do Paříže, kam se tolik těšila a kde měli strávit několik dní. Dnes si přijde pro odpověď na své otázky. Postupně se tak dozví úplnou pravdu. Zasáhne ho to až do morku kostí, neboť Zdenku miluje celým svým srdcem a nedovede si představit svůj život bez ní… Jak se Tomáš vyrovná s odhaleným Zdenčiným tajemstvím? Jak hluboký je jejich cit? Čím Zdenku dojme k slzám?

Tomášovi to nedá. Přestože poslední setkání se Zdenkou skončilo velkým rozkolem, opět za ní zajde, aby si vše v klidu vyříkali. Stále totiž nedokáže pochopit, proč Zdenka tak najednou změnila názor a odmítla s ním odletět do Paříže, i když bylo vše domluveno a zařízeno… Co se od Zdenky dozví? Jaké bude jejich shledání? S čím se Zdenka svěří Anče? A co jí doporučí Magda?

Koderová chce peníze za tablet

Koderová se postará o nepříjemné překvapení Karle, Márovi i malému Vojtovi hned po ránu. Bez ohledu na vnuka začne po Karle a Márovi vymáhat zbytek peněz za tablet, takže Vojtovi rychle dojde, jak se věci doopravdy mají a že mu Karla a Mára lhali… Co to s Vojtou udělá? Čím všechny zaskočí? A jak se rozjedou ve velkém přípravy na svatbu Karly a Máry?

Kristýna simuluje aby byla s Denisem

Kristýna ráno simuluje, aby nemusela ani dnes do školy. Jen co všichni odejdou z bytu, dorazí za ní opět Denis. Jeho návštěva bohužel neunikne Vlastimilu Peškovi, jenž si tuhle novinku nenechá pro sebe… Co všechno rozpoutá Peškova informace o Denisovi a Kristýně? Co se provalí? A jaké to má následky?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj: http://ulice.nova.cz