Ulice 3.12.2021 - 4165. díl

Jaké škody může někdy nechtěně napáchat člověk ve snaze pomoci těm, které má rád a na nichž mu hodně záleží? Věrka Marečková už párkrát šlápla pořádně vedle, když se začala vměšovat do vztahů lidí ve svém okolí. Myslí to pokaždé dobře, ovšem výsledek její intervence je často pravým opakem toho, co zamýšlí. Nyní se soustředí na vztah svého adoptovaného syna Tonyho a Dominiky. Nemohla si totiž nevšimnout napětí mezi nimi. Bohužel netuší, z čeho pramení. Proto udělá něco, co paradoxně celou situaci ještě více zhorší, něco, co Tonymu jen potvrdí jeho domněnku... Co Věrka vyvede? Proč skončí Dominika v slzách a Tony by nejraději na místě někoho zabil...?

Dan je už nějaký čas sám. Po nevydařeném vztahu s Emou nenašel nikoho, s kým by byl znovu šťastný. Jenže nyní to vypadá, že se konečně i na něj usmálo štěstí. Do oka mu totiž padla Sára, kterou Anička zaměstnala v bistru. Dan o ni otevřeně projeví svůj zájem. Jak bude u Aničky vyzvídat?

Komu v pracovních kolektivech můžeme důvěřovat? A před kým se máme mít raději na pozoru? Vítkovi se v poslední době dějí v bance věci, které mu dost znepříjemňují život. Působí jako sled nešťastných náhod. Prostě v životě to tak někdy chodí – člověk má pech, smůla se mu lepí na paty. Jenže poté, co Dita najde v jeho šuplíku mrtvou krysu, mu dojde, že nejde jen o smůlu. K čemu se Vítek odhodlá?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí zde

Zdroj: https://novaplus.nova.cz/porad/ulice