Ulice 13.12.2021 - 4171. díl

Jakým předvánočním dárkem budeme celkem zaručeně šokovat všechny své blízké... A co nastane, když žena nachytá doma manžela s potenciální konkurentkou... Vítku Klímovi se po zásadním životním kroku neskutečně uleví. Nyní si to naplno užívá, ovšem způsobem, který jeho rodinu začíná docela děsit. Má pro ni totiž jedno obrovské překvapení – dárek, který si již nyní sám nadělí k Vánocům. A opravdu to není dárek ledajaký... Ke všemu ho později Iva nachytá doma s Ditou, což je pro ni poslední kapkou. Ditu tentokrát nenechá jen tak odejít, což nevěstí nejen pro ni nic dobrého. K čemu se Iva rozhodne, čím Vítek šokuje celou svou rodinu a přes jakou mez nikdy nehodlá jít...

Vítek se po podání výpovědi cítí konečně svobodný a bez stresu. Rozhodne se nadělit si předvánoční dárek, kterým šokuje všechny své blízké. Ale Ivu překvapí ještě jedna věc. Koho u nich doma později najde?

Anička se dostane do konfliktu se Sárou, které se nelíbí její odjezd do Londýna. Bere to jako podraz. Co Aničce vmete do tváře? A jak na to zareaguje Šimon?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí zde

Zdroj: https://novaplus.nova.cz/porad/ulice