Ulice 16.12.2021 - 4174. díl

Co napadá člověka ve chvíli, kdy se chystá na operaci a má obavy, že by se nemusel probudit z narkózy, co by rád řekl ženě svého života, ale nemá na to dost odvahy... Luboš napsal před operací kolene Věrce dopis na rozloučenou. Protože ale vše dobře dopadlo, list skončil zase u něj. Pro Luboše je jeho obsah natolik zásadní, že se nyní postará o to, aby si Věrka list přečetla. Ovšem nebyl by to on, aby vše nepřekombinoval, takže je na Márovi, aby zachránil, co se dá. Poslední slovo bude mít ale stejně Luboš. Slovo, kterým všechny dojme a kvůli kterému se Věrce podlomí kolena...Proč Lubošovi tolik záleží na tom, aby si Věrka dopis od něj přečetla, i když mu operace dopadla dobře, co by do Luboše nikdo neřekl a k čemu a za jakých okolností se odhodlá...

Vítek si užívá, že nemusí do práce. Vrhá se do předvánočních příprav, a dokonce si nechal udělat tetování. Ve velkém se pustil zejména do pečení cukroví, kterým se rozhodne udělat radost i svým sousedům.

Marie se kvůli Vandě ocitá na druhé koleji. Už delší dobu mezi ni a Jolanu vráží klín. Situace se nyní mezi nimi natolik vyhrotí, že Jolana navrhne trávit Vánoce odděleně. S čím se Marie svěří Blance?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí zde

Zdroj: https://novaplus.nova.cz/porad/ulice