Ulice 2.5.2022 - 4261. díl

Jsou rány, které se jen tak nezahojí, byť se na ně snažíme zapomenout a jít dál. Ty největší ťafky obvykle schytáme od člověka, kterého milujeme, od kterého něco takového nečekáme. Mezi Alicí a Bedřichem to pořád není jako dřív. To, čím si prošli v posledních týdnech, jejich vztah poznamenalo, přestože se oba pokouší na to nemyslet. Stačí ale málo, aby to mezi nimi znovu kříslo, aby nechtěně toho druhého zase ranili, protože je toho na ně prostě moc. Uvědomují si, na jak tenkém ledě se ocitli, jenže ani jeden z nich neví jak z toho ven. Dnes se mezi nimi stane něco, co nezůstane bez následků, něco, co Alici vzápětí přiměje k jednomu radikálnímu rozhodnutí. K čemu Alice dospěje? A jak to vezme Bedřich?

Evžen zažíval s Vandou spoustu překvapení, během kterých se ho snažila získat a dát se s ním dohromady. Když už si myslel, že se nic podobného nebude opakovat, stane se něco, co ho pořádně šokuje. S kým se nečekaně potká? A jak si s tím poradí?

Sára se spojila s Ričim, aby jí pomohl získat peníze na vysněnou dovolenou, na kterou by chtěla vyrazit i s Danem. Pomáhá mu vyřizovat kšefty, o kterých její manžel nemá ani tušení. Riči se bojí, že by se mohlo provalit, co Sára dělá, a Dan by tak zjistil pravdu. Proto přijde za Sárou s nečekaným návrhem. Co po ní bude chtít?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí zde

Zdroj: https://novaplus.nova.cz/porad/ulice