Ulice 19.5.2022 - 4274. díl

Poznat, že o člověka někdo opravdu stojí, je občas docela náročné. Zvláště když si ten člověk nevěří a signály, jež dostává, pro něj nejsou úplně jednoznačné. Lumír pořád neví, na čem je s ženou svého srdce. Chvíli to vypadá, že o něj má zájem, pak se ale stane něco, co je vrátí zase na začátek. Lumír se však nehodlá vzdát. Jen co se oklepe z nezdaru, vymyslí něco, díky čemu by se k dotyčné znovu mohl přiblížit a trávit s ní čas. Také tentokrát začne kolem ní kroužit a bojovat se svou nesmělostí, jež mu nedovolí přiznat napřímo, co cítí. Ovšem stačí málo, aby se konečně pochlapil a udělal něco, co vydá za tisíc slov... K čemu se Lumír odhodlá? A jak to vezme ta, po které touží?

Kdy je dobré říct svým blízkým pravdu? A čeho všeho je člověk schopný, aby vám ze života udělal peklo? Blanka se snaží spor s Luďkem držet před dětmi v tajnosti, nechce, aby se jich to nějak dotklo. Jenže nedávná rvačka Evžena s Luďkem vzbuzuje otazníky. Kristýna s Adamem chtějí znát pravdu, čehož využije Luděk a chopí se příležitosti, aby poštval děti proti Blance. Co všechno jim prozradí?

Karla udělala za vztahem s Jakubem tlustou čáru. Ačkoliv se mu snaží vyhýbat a věnovat se své rodině, on o jejich vztah bojuje dál. A aby toho nebylo málo, jeho podivné chování v posledních dnech dělá velkou starost Věrce.

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí zde

Zdroj: https://novaplus.nova.cz/porad/ulice