Ulice 4361. díl -

Některé ženy vědí, jak si muže omotat kolem prstu, aniž ti by tušili, že dělají přesně to, co ony dámy či slečny chtějí. Na Evžena, jenž byl stále zamilovaný do Blanky, Vandiny manipulace nefungovaly. Zato Luďka lapila do svých sítí a už ho nehodlá pustit. S ním je pro ni vše na dobré cestě. Sehnal jí skvělé zaměstnání, už spolu i bydlí, takže další metou jsou nyní pro Vandu zásnuby, aby jí náhodou tuhle skvělou partii ještě nevyfoukla jiná těsně před nosem. A právě dnes je pro Vandu naprosto ideální příležitost k tomu, aby se její vztah s Luďkem posunul zase o pořádný krok směrem k vytouženému cíli... Jak to Vanda na Luďka narafičí? A s jakým výsledkem?

Šimon je nešťastný z toho, co mu Roman s Viktorem provádí. Snaží se škole co nejvíce vyhýbat, což vede k tomu, že se to Gábině zdá čím dál více podezřelé...

Adam tají před Blankou city, které chová k Jarce. Komplikuje to především fakt, že je Jarka u Blanky zaměstnaná v ordinaci. Najednou se ale Adam dostane do situace, kterou nečekal. Jak si s tím poradí? A co na to jeho rodina?

-->

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí zde

Zdroj: https://novaplus.nova.cz/porad/ulice