Ulice 4432. díl -

Jak dát okolí najevo, že už nejste malé dítě a máte vlastní rozum? Mezi Gábinou a jejím pubertálním synem Šimonem to v poslední době docela vře. Čím více Gábina nutí Šimona k zodpovědnosti a zapojení do domácích činností, tím více Šimon vzdoruje, byť později dá mámě obvykle za pravdu. Bohužel to dospěje do bodu, kdy do synovy výchovy začne aktivně zasahovat i táta Hynek, jenž dosud trávil se Šimonem čas hlavně o víkendech. S tím je ale konec. Hynek chce mít dokonalý přehled o všem, co se děje. To však způsobí jen další dusno u Gábiny doma... Proč to mezi Gábinou a Šimonem křísne jako nikdy dřív? A jakou roli v tom sehraje Hynek?

Gábina je nešťastná z toho, co Šimon vymyslel. V poslední době nechápe jeho chování, a když ještě přijde s tím, že by chtěl bydlet u Hynka, je toho na ni moc. Jak Gábině rupnou nervy?

Zachránit manželství není jednoduché, hlavně v situaci, kdy vám ten druhý nevěří. V této fázi se nachází Karla s Márou, kteří navštěvují poradnu, kde se snaží znovu k sobě najít cestu. Jenže se to tak úplně nedaří...

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí zde

Zdroj: https://novaplus.nova.cz/porad/ulice