Ulice 4503. díl -

Umět naslouchat svému partnerovi, respektovat ho a zároveň se vyznat sám v sobě je občas hodně náročná disciplína. Své o tom vědí také Magda a Prokop, kteří se milují, stojí o sebe, ale současně v některých chvílích zareagují tak, že toho druhého nechtěně raní. O co více to mezi nimi kvůli jejich povahám křísne, o to intenzivnější a hezčí pak bývá vzájemné usmiřování. Prokopovi na Magdě hodně záleží, je to první holka, s níž má vážný vztah, s níž vydržel tak dlouho, a dokonce s ní i bydlí. Aby o ni nepřišel, odhodlá se k dost riskantnímu kroku, od něhož si slibuje velký restart jejich vztahu... Co udělá? A jak to přijme Magda?

Lexík je už pár dnů nemocný. Všem to trhá srdce, ale zejména Nyklové, která se o svého milované vnoučka nemůže postarat, protože hrozí, že by ji mohl nakazit. O Lexíka se tak kromě Lumíra stará také Kateřina, která bohužel nebude mít dobré zprávy. Co Lumíra znepokojí?

Místo toho, aby František prožíval jedno z nejhezčích období, není mu v poslední době příliš do smíchu. Vztah se Skyler se mu rozpadl a má obavy, aby ho Skyler opět neodřízla od syna Chrise. Útěchu se proto rozhodne najít v alkoholu v Coolně, kde se potká také s Bárou, která se o něj následně postará.

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí zde

Zdroj: https://novaplus.nova.cz/porad/ulice