Ulice 10.5.2024 - 4700. díl

Čelit s chladnou hlavou nečekaným setkáním s lidmi, u kterých doufáme, že je už v životě neuvidíme, umí jen málokdo. Příliš se to nepodaří ani Ivě, která stane bez předchozího varování tváří v tvář mladíkovi, jehož před necelými dvěma měsíci srazila autem, když se snažila uniknout jemu i jeho opilým kumpánům, kteří ji a její dceru Báru obtěžovali v podzemních garážích. Setkání se zraněným mladíkem navíc nebude náhodné. Přestože jejich případ řeší právníci, dotyčný mladík si Ivu sám tajně vyhledá... Proč? Co všechno je najednou ve hře? Iva se poprvé od nehody setká s mladíkem, kterého srazila autem. I když jejich případ řeší právníci, dotyčný si Ivu sám tajně vyhledá. Co s ní chce řešit? Za Ivou do salonu přijde sražený mladík, který si s ní bude chtít promluvit o odškodném. Iva je z rozhovoru samozřejmě ve stresu a neví, co ji čeká. A bude to ještě horší... Opravdu bude muset zaplatit milion korun?

Mastný nemůže Hermanovi staršímu přijít na jméno. Rozhodne se oslovit své staré kontakty, aby na otce Jirky vyhrabal nějakou špínu. Povede se. Co zjistí? A jak to ovlivní vztahy v rodině?

Lumíra by ani ve snu nenapadlo, na koho narazí u sebe doma. A opět se vytočí doběla. Nejenže nachytá ve svém bytě Vilmu, ale záhy objeví Vildu v županu. Jak na to Lumír zareaguje? Lumír nemůže překousnout, co se odehrálo u něj v domě mezi Vilmou a Vildou. Posadí si proto Vildu na kobereček, aby si s ním o tom promluvil. A ze začátku poklidná konverzace se postupně zvrtne. Jak Lumír vybuchne vzteky?

Hana měla dorazit za Blankou do ordinace, ale neukázala se. Naštěstí Blanku napadne jí zavolat. Díky tomu se dozví, že s Hanou něco není v pořádku.

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí zde

Zdroj: https://novaplus.nova.cz/porad/ulice