Ulice 4717. díl -

Prozření se občas neobejde bez nejrůznějších trapasů nebo vyhrocených situací. K jedné takové nyní dojde také u Knoblochových. Eva se tak moc snaží vyrovnat své šéfové, až přestává být sama sebou. Dnes ale zjistí, co se za slupkou úspěchu její šéfové skutečně skrývá. A nebude sama. Šéfová se vybarví i před Milošem takovým způsobem, že ten se neudrží a pěkně rázně s ní zatočí... Co Miloš provede? A jak na to zareaguje Eva, která je už jen krůček od vysněné pozice úspěšné manažerky? Eva se tak moc snaží vyrovnat své šéfové, až přestává být sama sebou. Dnes ale zjistí, co se pod slupkou úspěchu její šéfové skutečně skrývá. Jak k tomu postaví? Eva končí s prodejem výživových doplňků. Co se stalo? Co to pro Evu znamená? A jak na životní obrat zareaguje Miloš? Šéfka přijde ke Knoblochovým domů a začne řvát na Evu. Ta je však klidu. U celé situace je také Miloš, který v jednu chvíli bouchne a manželky se zastane...

Hana chce být co nejvíce samostatná. Během sundávání závěsů se jí to ale vymstí a ona upadne. Jak vážné zranění si přivodí?

Vanda je na návštěvě u Blanky. Řeší spolu osud Hany a co by pro ni bylo nejlepší. Poté na návštěvu za Kristýnou přichází novinář Tomášek. Jak na Vandu zapůsobí?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí zde

Zdroj: https://novaplus.nova.cz/porad/ulice