Ulice 4729. díl -

Co může být hezčího než svatba, na kterou se všichni těší? V Ulici se jich řeší hned několik. Zatímco u Gábiny přípravy na veselku vrcholí, v bistru by se mohlo z fleku slavit. Někdo se tu totiž pochlubí čerstvě nasazeným snubním prstýnkem. A nejen to. Naplno se rozjíždějí přípravy další svatby, které neminou ani Jirku coby starostu. Na radnici kvůli tomu dojde k takovému fičáku, že na to Jirkovi podřízení hned tak nezapomenou... O čem se bude na radnici ještě dlouho drbat? A kdo do toho tajně praští?

Na Vandu všechno praskne. Hana zjistí, že jí ukradla peníze, i to, že má problém s hazardem. Jak se zachová? Bude jí nadále věřit, nebo všechno řekne Luďkovi?

Hermana staršího trápí nevyřešený spor s Jirkou. Rozhodne se proto zajet za ním na statek, kde si už tento pátek vezme Gábinu za ženu. S čím se mu Herman svěří, a usmíří se? Tereza s Gábinou jsou už dlouho dobré kamarádky. Kdo jiný by tedy měl svědčit Gábině na svatbě, než právě Tereza! Přijela až ze zahraničí, kde žije se svým manželem, jedna věc ji ale trápí. Herman starší rozjímá nad místem svatby svého syna. S Hermanem povedou upřímný rozhovor, na konci kterého se otec synovi omluví. Za co? Jak na to Herman reaguje?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí zde

Zdroj: https://novaplus.nova.cz/porad/ulice