Ulice 21.6.2024 - 4730. díl

Svatební den je pro zamilovaný pár jedním z nejkrásnějších dní v životě. Přesně takový nyní prožijí také Gábina a Jirka Herman, kteří si přes všechny karamboly, průšvihy i trapasy řeknou u oltáře své ano. Neobejde se to bez velkých překvapení, jež hlavně Gábinu dojmou k slzám, bez Terezy Kučerové, Gábininy nejlepší kamarádky již od střední školy, i bez obrovské romantiky a vyznání, která chytí za srdce. Tohle prostě bude svatba, po jaké tajně touží každá nevěsta... Úplně poprvé se v Ulici objeví šéf Jirky, obávaný plukovník Mikeš. Co na svatbě vyvede? A proč všem hostům v jednu chvíli pořádně zatrne?

Martina se obává, že je jí Jirka nevěrný. V jím darované mikině z nedávného koncertu Komanda Sokol najde cizí kalhotky s telefonním číslem. Co se ten večer opravdu stalo? Jirkovi moc vysvětlování onoho osudného večera, kdy byl s Máriem na koncertě Komanda Sokol, nejde. Opravdu Martinu nepodvedl? A jak se před ní obhájí? Bude to stačit?

Vilma z Ulice se tajně vdala. Když se s tím přišla pochlubit svému synovi Lumírovi, ten z toho nebyl vůbec nadšený. Jak reagoval?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí zde

Zdroj: https://novaplus.nova.cz/porad/ulice