Herecké obsazení - Seriál Ulice

Ilona Svobodová

Jitka Farská

Ilona Svobodová - Farská Jitka

Věk: 51
Datum narození: 20.6.1960
Znamení: blíženci

O postavě: Jitka Farská je člověkem, který dovede naslouchat a poradit. V každém vidí především to dobré a věří tomu, že všechny problémy se dají nějak vyřešit. Nikdy by nikomu vědomě neublížila, nikoho by nepodrazila.

Ilona Svobodová je česká herečka, manželka hudebního skladatele Petra Skoumala. Dříve hrála často v televizních pohádkách pro děti, nyní hraje Jitku Farskou v seriálu Ulice. Dabovala mnoho filmů, jako např. Číslo 5 žije nebo Nekonečný příběh 2... více o herečce Iloně Svobodové.


Ondřej Pavelka

Oldřich Farský

Ondřej Pavelka - Oldřich Farský

Věk: 56
Datum narození: 10.9.1955
Znamení: panna

O postavě: Roztomilý hochštapler a nenapravitelný sukničkář. Ještě před nedávnem platila na Oldu Farského tato charakteristika do puntíku. Po ztrátě novorozeného syna, k níž došlo před pár lety, ale začal sekat latinu a stal se své ženě Jitce velkou oporou.

Ondřej Pavelka je český herec, dabér a scenárista. Vystudoval DAMU, hrál v Pražském Divadle na okraji, později i v Ypsilonce a Divadle Na zábradlí... více o herci Ondřeji Pavelkovi.


Hana Maciuchová

Miriam Hejlová

Hana Maciuchová - Miriam Hejlová

Věk: 65
Datum narození: 29.11.1945
Znamení: střelec

O postavě: Před pár lety byla Miriam poněkud upjatá, staromilská středoškolská profesorka a zástupkyně ředitele na gymnáziu. Přesto jí nikdy nechyběl smysl pro suchý humor, zejména při debatách se synem Jardou.

Hana Maciuchová je česká herečka. Absolventka gymnázia Olomouc – Hejčín se zabývala ochotnickým divadlem a byla členkou Studia při Divadle Oldřicha Stibora v Olomouci. Po střední škole nastoupila na pražskou Divadelní akademii múzických umění, kterou ukončila úspěšně v roce 1968... více o herečce Haně Maciuchové.