Ulice 15.10.2021 - 4130. díl

Proč se občas vyhýbáme těm, na kterých nám hodně záleží? Jak těžké je někdy přiznat pravdu do očí? O tom Jana a Bruno už vědí své. Přestože si myslí, že ten druhý má jejich vztah již vyřešený, až nyní zjistí, jak moc se mýlí. Spoustu věcí si musí mezi sebou vyjasnit, ale ani jeden z nich se k tomu stále nemá. Pořád čekají, až se jako první ozve ten druhý. To se však nedá dělat věčně, a tak se jeden z nich pochlapí a rozjede se za tím druhým, aby si konečně nalili čistého vína. S jakým výsledkem? Jak to spolu doopravdy mají? A co před tím druhým tají?

Janin odjezd se blíží a Diana to jen těžko snáší. Ráda by měla svou dceru u sebe a po tom všem, čím si prošly, ji už nikam nepouštěla. Mají za sebou trnitou cestou a teď, když si tolik rozumí, si neumí představit, že ji opustí. Jana se snaží vyřešit staré rány, v rozhovoru s Brunem se však dozví docela nové zprávy, které mohou ledacos změnit. Kdo uroní velké množství slz?

Vilma Nyklová vyřeší konflikt, který nabral extrémním rozměrů. Jak? Omluví se snad konečně Kateřině za tu ledovou sprchu?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí zde

Zdroj: https://novaplus.nova.cz/porad/ulice