Ulice 1.11.2021 - 4141. díl

Kdy by měli rodiče respektovat rozhodnutí svých potomků a přestat jim zasahovat do života? V kolika letech je člověk natolik zralý, aby mohl rozhodovat o svém životě bez ohledu na to, co si o tom myslí rodiče? Kristýna odešla z domova krátce po svých osmnáctých narozeninách, protože jí rodiče zakazovali vztah s Denisem, do kterého se zamilovala. Ti dva spolu začali žít, přes menší krize jim to stále klape. Denis přestal dealovat trávu, našel si práci v kavárně a Kristýna by měla příští rok na jaře maturovat. S rodiči se již dávno usmířila, opět spolu skvěle vycházejí. To však nyní skončí. Kristýna totiž doma oznámí novinku, která hlavně jejímu tátovi Luďkovi pořádně zdvihne mandle... Jakou? Čím Kristýna šokuje rodiče? A jak to vezme Denis?

Lumír se vydá na radnici za Dianou, aby se zúčastnil slibovaného rozhovoru. Jak toto setkání proběhne? Dostanou oba od nostalgického povídání to, co chtějí?

Pavlík se postará Vendy o krásné překvapení. Nastávající maminku už dlouho trápí otázka bydlení, ta by mohla být konečně vyřešena... S jakými novinkami Pavel přijde?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí zde

Zdroj: https://novaplus.nova.cz/porad/ulice