Ulice 3.11.2021 - 4143. díl

Co udělají s člověkem zahořklost a nenaplněné ambice? Jak dokáže zhrzený kolega znepříjemnit život lidem, jež viní ze svého nezdaru? Mojmír Kalina je stále pořádně naštvaný na Magdu a Prokopa kvůli Anežce. Mojmír se už viděl, jak díky této nadané studentce slaví triumf na fyzikální olympiádě. Po zásahu Magdy a Prokopa může jen bezmocně skřípat zuby a kopat kolem sebe. Teď se Kalina svým mladým kolegům tak trochu neplánovaně pomstí, když ředitelce Landové mimoděk prozradí, na čem se domluvili se studenty... Co mají za lubem? Jak Kalina potopí Magdu? Jak si na ní později smlsne Landová? A jak to zhoustne v kabinetu?

Jak nevyzpytatelná dokáže být náhoda? Dominika si během třídního srazu padla do oka se svým spolužákem, se kterým si od té doby vyměnila i pár zpráv. Se vším se svěří Karle, která ji začne důrazně varovat. Před čím? A co na to Dominika?

Mára má od svého příjezdu ze zahraničí plné ruce práce s rodiči. Zatímco Věrka je momentálně v lázních, o jednu infarktovou situaci se mu postaral Luboš, kterému se vymstila snaha o samostatnost. Ačkoliv při jeho záchraně musel asistovat i Jirka Herman, Luboš si stále nedá říct. Co Karla navrhne?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí zde

Zdroj: https://novaplus.nova.cz/porad/ulice