Ulice 4453. díl -

Mít tajnosti před partnery se nevyplácí, i když to člověk dělá hlavně z lásky k drahé polovičce. Podle Klímových se na hodně tenkém ledě pohybuje už delší čas Vítkův parťák ve firmě Miloš Knobloch. Svérázný Miloš se totiž snaží před svou ženou Evou zatajit finanční problémy v Evivě, aby jí nezkazil dovolenou u moře v Karibiku. Eva ale zná Miloše jako své boty. Z několika indicií si vydedukuje, že tu něco nehraje. Dostane se tak na stopu manželova tajemství, po kterém půjde jako ohař... Co všechno Eva zjistí? A jakou roli v tom sehrají Klímovi?

Dominika a Tony mají před sebou krásné období. Nejenže se jejich rodina rozroste o dalšího člena, Dominika by ráda jejich vztah posunula ještě dál. Jak? A s kým se nejen o tuhle velkou novinku rozhodne podělit?

Ačkoliv si manželství Karly a Máry prošlo nejednou těžkou zkouškou a hodně toho spolu překonali, zdá se, že i přes velkou snahu není Mára schopný se přenést přes Karlinu nevěru s Jakubem. O tom, že se skutečně schyluje k rozvodu, svědčí i fakt, že konec manželství přiznal Mára mamince Věrce. Jenže to není jediný šok, který Věra zažije. Co se dozví?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí zde

Zdroj: https://novaplus.nova.cz/porad/ulice