Ulice 4681. díl -

Jsou lidi, kteří nejrůznější problémy a maléry snad přitahují. Mezi ně patří i Eva a Miloš Knoblochovi, kteří jsou doslova magnetem na průšvihy. Františka a Anču o tom znovu přesvědčí i dnes, kdy Miloš zavolá Františkovi zoufalé SOS z Německa, kde rodinku Knoblochových zadrží policie. A protože se ani jeden z nich pořádně nedomluví, Miloš požádá na dálku Františka, aby jim tlumočil, co po nich policisté chtějí, a hlavně je z toho rychle vysekal. Bohužel se ukáže, že to není tak jednoduché, jak si Miloš představuje... Proč si na Knoblochovy došlápne policie? Co všechno jim hrozí? Lucka a František konečně budou mít prázdný byt a čas jen sami na sebe. Ve chvíli, kdy se schyluje k prvním intimnostem se stane něco nečekaného. Co? A proč Lucka raději z bytu rychle odejde?

Soňa spřádá další pletichy. Nezamlouvá se jí, že ředitelka Landová oficiálně zřídí poradnu preventisty a funkci přidělí Otovi. Jak se ho bude snažit poškodit? A co na její intriky řekne Prokop?

Vilma se brzy vydá s Vildou do hospody, kde ale dojde k překvapivému momentu. Najednou se Vildovi udělá zle. Co se stane? A jak do situace zasáhne Kateřina? Lumír se nestačí divit. Má pocit, že Burda na něj vykukuje zpoza každého rohu. V šoku zůstane, když se s ním potká i u sebe v práci. Jak Lumír zareaguje? A o čem Burda se starostou jednal?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí zde

Zdroj: https://novaplus.nova.cz/porad/ulice