Ulice 26.4.2024 - 4690. díl

U některých otců je téměř sázkou na jistotu, že budou mít k partnerům svých dcer velké výhrady. Luděk mezi ně rozhodně patří. Kristýna s ním má v tomto směru již opravdu bohaté, a ne právě příjemné zkušenosti. Proto okamžitě zpozorní, když po ní Luděk bude chtít telefonní číslo na jejího Borka, aby si s ním domluvil setkání, navíc mezi čtyřma očima. Kristýnu hned napadne jediný důvod − Borkovo manželství. A právem se začne obávat, jak se táta zase předvede? Jak se k tomu postaví samotný Tomášek? A s čím na něj Luděk vyrukuje?

Marečkovi řeší, zda si k sobě nastěhují Věrku s Lubošem. Doufají, že to celé rodině usnadní práci s přejížděním a plánováním. Jak se na návrh Máry a Karly bude Věrka tvářit? Mára se pořádně naštve. Přijde mu, že se všemi starostmi nemá dostatečný prostor na učení. Čím rozbrečí Karlu? A jak Karla zareaguje?

Ota zaslechne rozhovor Matěje a Soni. Ta se snaží Matěje povzbudit, aby vidinu pronájmu tělocvičny ještě nevzdával, a slíbí mu, že vymyslí nějaké řešení. Co Soňa chystá? A jak do jejího plánu zasáhne Ota? Otík si dává v poslední době čím dál větší pozor na Soňu, kterou považuje za mrchu. Když na chodbě uslyší její přátelský rozhovor s Matějem, přijde mu to podezřelé a rozhodne se poslouchat. Průběh rozhovoru ho velmi zaujme. Čím? A co má Soňa opět za lubem?

Kateřina vyruší intimní chvilku Jirky a Martiny. Promluví si s ním o tom, jak se k její dceři chová. Co mu řekne? Jak Jirka zareaguje?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí zde

Zdroj: https://novaplus.nova.cz/porad/ulice