Ulice 4692. díl -

Jak si zachovat chladnou hlavu, když se člověku začne všechno sypat pod rukama? Irena Landová si myslela, že se Soninou pomocí ředitelování bez problému zvládne. Teď ale zjišťuje, že jí to začíná přerůstat přes hlavu. Dnes se dostane do bodu, kdy se Soně svěří, že chce na svou funkci rezignovat. Přitom nemá nejmenší tušení, co všechno se v posledních dnech odehrálo za jejími zády, jaká je pravda o jejím selhání? Proč chce Landová praštit s ředitelováním? Jak na to Soňa zareaguje? Kdo a jak se na pochybení Landové podepíše? Irena se začíná hroutit. Asi nebude pokračovat jako ředitelka, což se Magdě nelíbí. Soňa si mne spokojeně ruce. Soně vychází jeden plán za druhým. Kvůli její lsti s konvektomatem se Landová rozhodla, že skončí ve funkci ředitelky. Brousí si Soňa zuby na její místo?

Lumír není rád, že se Vilma schází s Vildou. Nevěří mu. Nyní mu svitne naděje, když to vypadá, že to mezi Vilmou a Vildou začíná křísat. Ale je to opravdu tak?

Kristýna je od poslední hádky na Tomáška stále naštvaná. Novinář si na ni počíhá před domem a doufá, že si vše vyříkají. Jak tohle setkání dopadne? Kristýna se v slzách Blance svěří s pocitem, který má ze vztahu s Tomáškem. Co ji nejvíce trápí? Proč se nedokáže přenést přes to, že je právě on stále formálně ženatý?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí zde

Zdroj: https://novaplus.nova.cz/porad/ulice