Ulice 4698. díl -

Odolávat pokušení je občas mnohem těžší, než by člověk předpokládal. Zatímco někdo se vyhýbá rizikům obloukem, jiný jim jde naopak vstříc. Přesně to dělá v poslední době také Vanda, která si myslí, že za hraním v kasinu už udělala tlustou čáru. Jenže od chvíle, kdy po delší době znovu vstoupila do herny, ji svrbí prsty čím dál víc. Ve vzduchu cítí vzrušení ze hry, kterému se jen těžko odolává. Najednou je to lákavější než cokoliv jiného na světě. Stačí jen krůček, aby se znovu cítila jako královna hry... Co bude pro Vandu velkým varováním? A jak se nakonec rozhodne? Vanda si myslí, že za hraním v kasinu už udělala tlustou čáru. Jenže od chvíle, kdy po delší době znovu vstoupila do herny, ji svrbí prsty čím dál víc. Podlehne, nebo odolá vzrušení ze hry? Vztah Luďka a Vandy je právě teď, zdá se, naprosto ideální. Sice zažili krizi, ale tu se jim společně podařila zahnat. Ve Vandě se ale opět probouzí její gamblerské já, které se snažila poslední půlrok potlačit, což Luděk vůbec netuší. Naopak jí věří, že s penězi problém už nemá. Je to opravdu tak?

Miloš a Eva zažijí vztahovou bouři. Co se mezi nimi stane? A proč se pohádají? Miloš umí být pořádně tvrdohlavý a nenechá si nic líbit. Tentokrát se rozhodne doma vyhlásit odboj a odmítá cokoliv dělat. Proč? A co všechno řekne Františkovi?

Bydlet s rodiči může být občas náročné, podobnou situaci zažívají momentálně Karla s Márou. Chtěli by si užít trochu soukromí, ale s Lubošem a Věrkou za zády to bude téměř nemožné. Jakmile si začnou užívat čas jen pro sebe, Věrka je vyruší. Co se stane?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí zde

Zdroj: https://novaplus.nova.cz/porad/ulice