Ulice 9.11.2021 - 4147. díl

Co může být pro zamilovanou holku horší než zjištění, že kluk, který se jí líbí a o němž si myslela, že spolu začnou chodit, o ni nemá zájem? Pro Anežku, jež je zakoukaná do Štefana, to je ťafka přímo do srdce, neboť má pocit, že se kvůli svému vyznání pořádně ztrapnila. Myslí si, že hůř už snad ani být nemůže. To se ovšem velmi mýlí. Ve chvíli, kdy se začne pídit, jak to je se Štefanem doopravdy, odhalí pro ni hodně krutou pravdu. Čekala by cokoliv, jen ne takovou zradu... S kým a při čem Anežka náhodou Štefana nachytá? Jak zareaguje? A co to udělá se vzájemnými vztahy v partě, která byla až dosud nerozlučnou čtyřkou?

Anežka vyzná konečně lásku svému spolužákovi Štefanovi. Dlouho plánovanou událost a velké očekávání vystřídají potoky slz. Jak Štefan zareaguje? Co se od něj Anežka dozví a jak to vezme?

Nečekaná pomoc pro Lumíra

Kdo nám může být překvapivou oporou ve chvílích, kdy dopadneme na dno a myslíme si, že už nemáme sílu k tomu, abychom se znovu zvedli a šli dál? Na takové dno nyní dopadne truchlící Lumír, na kterého doléhá smutné výročí Světlanina skonu. Více než kdy jindy si v těchto dnech uvědomuje, jak moc jemu i Lexíkovi Světlana chybí, jaká prázdnota po ní zůstává v jejich srdcích i životech. Najde však pomoc tam, kde ji vůbec nečeká...

Dominika si zahrává

Dominika se pohybuje na velmi tenkém ledě. S bývalým spolužákem, na něhož narazila na nedávném školním sraze, stále udržuje kontakt. Ačkoliv jí Karla radila ukončit vše v zárodku, Dominika si stojí za svým a v pár neškodných zprávách nevidí žádné riziko. Jak se jí pokusí Karla znovu promluvit do duše? Setká se s úspěchem?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí zde

Zdroj: https://novaplus.nova.cz/porad/ulice