Ulice 15.3.2024 - 4656. díl

Setkání s lidmi, kteří mají autoritu, a navíc nepřipustí žádnou diskusi, je pro leckoho hodně náročné. Gábina i Jirka Herman se obvykle umí ovládnout. Jakmile se ale jedná o Hermanova otce, i povolují nervy. Tentokrát se toho ke všemu sejde víc najednou, takže to mezi Gábinou, Hermanem st. a jeho synem zase docela zabouří. Navzájem si budou mít co vysvětlovat, ale je otázkou, jak to tyto silné osobnosti zvládnou poté, co mezi nimi padne několik pěkně ostrých slov. Čím Herman st. namíchne Gábinu? A čím pak překvapí nejen svého syna? Herman a Gábina se po včerejší ostré výměně názorů znovu setkají. Navzájem si budou mít co vysvětlovat. Jak se bude otec Jirky po včerejší nepovedené večeři chovat? Přijdou další fauly? Gábina se poprvé názorově střetla s Hermanem starším, který zlehčoval bitku Šimona a Koldy. Vybavily se jí kvůli tomu vzpomínky, které ji ani po tak dlouhé době nenechávají chladnou. Herman starší se setká s Jirkou v kavárně, kde narazí na téma milostné vztahy. Ale také na placení za poskytnutí pomoci, kterou Gábina platit vůbec neměla. I přesto to udělala a pro Hermana je to veliké překvapení. Proč? A jak se podle něj měla Gábina zachovat?

U Marečků bude rušno. Do schránky dostanou dopis, ke kterému se náhodou dostane Vojta a bude zvědavý, co v něm je. Podlehne pokušení a otevře obálku? A proč bude muset Luboš do nemocnice?

Do bistra dorazí Vilmin nápadník Vilda Burda, kterého hraje Arnošt Goldflam. A hned ho čeká setkání s Vendulou, Máriem a také Lumírem. Od posledního zmíněného se Vilda vřelého přivítání nedočká. Jak se seznámí?

Žofka pojede na hory, takže ji s Michalem čeká první delší odloučení, na které nejsou zatím připravení. Už teď ví, že se jim po sobě bude stýskat. Začnou kvůli tomu vymýšlet plán, jak si čas bez sebe vynahradit. A přijdou na jedno řešení. Co naplánují?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí zde

Zdroj: https://novaplus.nova.cz/porad/ulice